Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató hatású készítmények?

Nyugtató hatású készítmények?

Figyelt kérdés
Eléggé ideges,stresszes típus vagyok,még a legalapvetőbb tevékenységektől is van egy minimális gyomoridegem (pl.ha ismeretlen emberrel kell beszélnem, ha vonatoznom kell, mindig aggódok hogy elhagyok valamit és még sorolhatnám). Ez az első vizsgaidőszakom és van hogy vizsga előtt két éjszaka alszok összesen 3-4 órát.. enni semmit nem eszek de sajnos sokszor már a sima víztől is hányingerem lesz.. és ez akkor ha tudom hogy maximálisan felkészültem. Továbbá nagyon rossz alvó vagyok már két három éve, ritka kincs ha ki tudom magam pihenni, másfél két óra kell mire el tudok egyáltalan aludni és többször felkelek éjszaka még akkor is rendkívül fáradt vagyok. Eleinte annyira nem foglalkoztam ezekkel mert azt mondták majd leszokok az izgulásról, de sajnos nem egyszerű izgulékonyságról. A rossz alvást némiképp örököltem édesanyámtól..de egyre rosszabb a helyzet. Nem szeretnék egyből orvosi segítséget kérni így megköszönném ha valaki tudna ajánlani esetleg nyugtató hatású teát, tusfürdőt vagy testápolót vagy bármi hasonló dolgot hátha ezek a kis apróságok segítenének..

2017. jan. 21. 00:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű izgulékonyságról van szó* és ez akkor is ha tuďom hogy maximálisan felkészültem *
2017. jan. 21. 00:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugtatónak: citromfűtea, Valeriana relax, magneb6

Altatónak: valeriana night, Teekanne Sweet Dreams tea


Nekem ezek beváltak, én is rosszalvó vagyok nagyon, vizsgák előtt sosem alszok, őszinte leszek ezek amiket fent írtam nagy stresszben nem nagyon segítenek, de olyan kis-közepes feszültséget szerintem jól oldják. A kedvencem a citromfűtea

2017. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűen mozgáshiányod van?

Sportolsz rendszeresen? Eleget vagy szabad levegőn? Télen a fényhiány is kritikus.

2017. jan. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtökéletesebb készítmény Te magad lehetsz, ha megtanulsz relaxálni.

https://www.youtube.com/results?search_query=b%C3%A1styai+fr..

2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vényköteles, akkor kb. a nervenfplenge vagy hogy a bajba kell leírni
2017. jan. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!