Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Higyan lehet normális kivizsgá...

Higyan lehet normális kivizsgálásra bekerülni valami elmegyogyintézetbe?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Segítséget kérnék hátha van itt hozzáertő az ügyemmel kapcsolatban.... Többször kezelték pszichiátrián, de csak pár napig.... Voltam már bent öngyilkosságért, kérték már bűncselekmény miatt is szakvéleményt... Ott megalapitottak hogy személyiség zavarban szenvedek, és igazábol ennyi..... Írtak fel xanaxot 0,5 set és le is kopointotak..... De már megint kezd elegem lenni mindenből,és mindenkiből félek hogy megint kárt teszek vagy magamban vagy másban, az hogy magamban meg nem is érdekelne de másban már igen! De ha borul az agyam semmit nem nézek mintha kikapcsoltak volna.... És tudom hogy előbb vagy utóbb vagy Börtönbe végzem vagy nem tudom de ezt szeretném elkerulni minnel előbb! Hova tudnék fordulni ahol komolyan vesznek egy kicsit is???? Mert tényleg ketyegő bomba vagyok.... Segítséget köszönöm



2019. jan. 21. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pszichiàtered?Ha így elmondod neki a tüneteid,szerintem simàn beutal.Lehet hogy több pszichiàternél is meg kell fordulnod,mert lehet hogy aki felirta a gyoógyszered anno,az nem valami gondoskodó.Szoval nem megfelelö
2019. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!