Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek enni,mit tegyek?

Nem merek enni,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval pánikbeteg vagyok és egy hete evés közben jött rám egy nagyon durva roham és majdnem hánytam. Azóta nem merek enni,ha le is megy valami nem esik jól pedig éhesnek érzem magam. Gombócot érzek a torkomban és amióta ez megtörtént a nap 24 órájában rohamok gyötörnek max a nyugtató segít rajta de nem akarok rászokni de anélkül olyan rosszul vagyok hogy azt kívánom szúrna le valaki inkább vagy bánom is én csak ne érezzem ezt tovább :(
2020. máj. 28. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A pániknak a félelem az alapja, a félelmeidtől helyes megszabadulni, és akkor megszűnik a pánik is.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=598s

2020. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyutterzek veled. En csokiscsigabol zabaltam be a munkahelyen, lehet meg a vercukromat is felnyomta, azota nehezen eszek a munkahelyemen, bar mar valamicskevel jobb a helyzet. Igazabol szembe kell vele menni, azert is enni. Ahogy jon a roham, ugy el is fog menni.
2020. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!