Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hatalmas kitartásom,...

Ha hatalmas kitartásom, szorgalmam van és ugyan nehezen, de változtatok, ha hibáztam, akkor miért nem sikerült semmit se elérnem?

Figyelt kérdés

Semmit se értem el, sehol se tartok.


Ahol tartok az életben, az egy 20 évesnek lenne megfelelő, az egészségi állapotom pedig egy 60-70 évesnek.


Miért van ez?



2020. máj. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi információból nem lehet ezt a témát kivesézni.
2020. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miről kell további információ?
2020. máj. 29. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ennyi információval megválaszolni a kérdést. Majd rájössz.
2020. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ha más teszi fel a kérdést, tudnék rá írni.


Pl ennyire rossz géneket örököltél, rosszkor voltál rossz helyen, hogyan lazíts végre, hogyan fogadd el a helyzetet, hogyan keress kisebb célokat. Mondjuk utóbbi 3-ra nem tudom a választ, ezért is született meg a kérdés.

2020. máj. 29. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek frázisok, nem tudtam, hogy csak erre vagy kiváncsi.
2020. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor kérek egy szerinted nem frázist.



De ne azt, hogy tegyél magadért, mert az a legnagyobb frázis plusz többet teszek magamért, mint te magadért.



Hú ez a kategória katasztrofális, pedig itt csak empátiára van szükségünk, semmi másra.

2020. máj. 29. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak a mindenható tudna válaszolni, márpedig ő nem fórumozgat itt az biztos. Nekem kenyszerbetegkent minden nap olyan gondolataim vannak, hogy mi miért történik, próbálok logikát találni az eletben, ami nincs, kényszeresen elemzek dolgokat es sorsokat, már ha létezik az egyáltalán. Na ez is egy kétségbeejtő kérdés. Tudsz rá választ? Nem. Kínomban, sírógörcs közepette es is kiírtam mar ide olyan hülyeségeket, hogy miért vagyok elátkozva es hogy melyik jósnőhöz menjek, pedig értelmes embernek tartom magam. Ha találsz választ a kérdésedre, kérlek írj rám. Egy szorongó,nagyon régóta depressziós, kényszerbeteg, borderline es nárcisztikus személyiségzavaros, de egyébként szép es értelmes lany voltam, akiről az emberek azt hiszik, hogy csodás élete van.
2020. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy jó elvtárs.

Például nem vagy Pénztáros Lőrinc ismerőse.

2020. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja hát ez tény. 😁


Pedig anno állásinterjúztam az egyik cégénél.

Abszolút nem volt amúgy leinformálható. Mondták interjún, hogy bizonyára utánanéztem a cégnek. Néztem volna, ha tudok. Mondjuk azt addigra tudtam, hogy a gázszerelőé.

2020. máj. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!