Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet az extasynak olyan...

Lehet az extasynak olyan hatása, hogy valaki megcsalja a barátnőjét/barátját?

Figyelt kérdés
Mármint ha pl egy ellenkező neművel veszi be, akihez esetlegesen vonzódik is

2020. jún. 2. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Persze, oldja a gátlásokat; de attól még a megcsalás a vonzalom miatt lesz.
2020. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az extasy csalja meg a másikat, hanem az ember maga.
2020. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet. Akárcsak minden drognak. A drogok közös jellemzője, hogy a használó elveszíti a kontrollt maga felet, megszűnnek a gátlások, nem képes gondolkodni mérlegelni. Pl. valaki aki be van ekizve könnyen kerülhet olyan eufórikos mámorba amikor megfeledkezik arról, hogy neki kapcsolata van. Illetve az illető sokkal könnyebben lesz befolyásolható is.
2020. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Mekkora baromság!


2 éve folyamat nyomtam mas es mas cuccokat. Lehet elvoltam kabulva, de tudtam mit csinálok.

17 eves voltam, nemtudtam mit csinalok mi az elet.


Voltak haverjaim akikkel folyamat logtam, ok szivtak es mindig adtak nekem is.

Ram mozdultak 2en az autoban ( be voltunk allva, en nagyon) megis tudtam mi a helyzet, elkezdtem sikonyalni es kiszalltam az autobol, haza gyalogoltam es akkor fogadtam meg hogy soha tobbe.

2020. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Attol hogy be vagy allva, az ahyad ugyanugy mukodik. Max elzsibbad mindened, koroket latsz a szemed elott de attol meg tudod ki vagy, tudod mit csinalsz.
2020. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki megis megcsalja igy a parjat hogy be van allva, az mar elotte is biztos vagyok benne hogy sokat gondolt ra, vagy csak gontolt ra, de elobb utobb ugyis megtette volna.
2020. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez függ a tabletta hatóanyagaitól, és az adott helyzet minden körülményétől, de nagyon is elképzelhető, mondhatjuk úgy is, hogy benne van a pakliban.

6-os,7-es válaszolónak pedig fogalma sincs, hogy a drogok milyen szinten képesek szétcsapni az agyad, mennyire elveszítheted az önkontrollt. "attol meg tudod ki vagy, tudod mit csinalsz." - attól függ, mit vettél be és mennyit

2020. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg van vagyfokozó hatása, en eddig 2x próbáltam, az első nagyon jo volt, de csak táncolni akartam, az emberek egyáltalán nem érdekeltek, a második nagyon rossz, panikrohamot kaptam, aztán csak több energiam volt. Amúgy ha drog hatása alatt megcsalod a párod, azért csak te vagy a felelős, ne kend a drogra.
2020. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!