Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki a szorongás...

Van itt valaki aki a szorongás miatt vesztette el barátnőjét/barátját? Nálunk Ő szorong de lehet én vesztem el. Én 21F Ő 20L

Figyelt kérdés

Természetesen mellette állok mindenben, nagyon szeretjük egymást. Mindent együtt csinálunk ha tudunk, előre tervezünk a jövővel kapcsolatban. (Közös jövő, ház, kutya, gyerek..) Mostanában viszont mintha eltávolodnánk, mert egyre jobban szorong. Jár pszichológushoz, sportol is, de mellette nincsenek nagyon barátai.


Én szeretném, hogy legyenek barátai, de túlságosan is erre összpontosít. Először még csak itt GYK-n próbált barátkozni, manapság viszont a hátam mögött ismerkedős oldalara regisztrál, amin múltkor is lebukott. Ott is csak barátokat keresne, megértem. De miért nem szól róla? Persze, lenne pár morcos szavam, de tudom, hogy csak barátkozni akar. Csak így a bizalom is elmúlik.


Manapság annyi lánnyal, sráccal ír, hogy engem teljesen háttérbe szorít, még amikor hétvégén átmegyek, (távkapcsolatban élünk) akkor is folyton azt nézi, mikor írtak neki és kik. Néha nekem kell kivenni a kezéből a telefont, hogy Hahó én is itt vagyok..


Értem én, hogy szorong, meg nem tud se buszozni se utazni, mellesleg két óra buszútra lakok, de mindenre ezt hozza fel. Nem megyünk el moziba? nem.. Nem utazunk valahova? nem... Néha sétálunk, de semmi mást nem szoktunk..


Én mellette állok 110%ban de úgy érzem így is kevés vagyok.. Esetleg lehet egy más férfi jobban meg tudná gyógyítani?



2018. márc. 5. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
HA kevés vagy neki, nem fogsz tudni segíteni rajta. Nekem rosszul esne , ha a hátam mögött ismerkedne, tuti, hogy szakítanék.
2018. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%

Hááát elégéé siralmas lehet.

Az ilyen szerencsétlennel két dolog történhet.

1. Mivel valszeg mindent megoldottak helyette a szülei (kaja-zoknimosás-takarítás-stb) ezért nem vitte rá az életkényszer, hogy önállóan gondolkodjon-éljen-problémamegoldjon. Ezért ha kéne vegyen egy vajat, és meglátja a 30m hosszó polcot 226 féle vajjal idegösszeroppanást kap.

2. Az önsajnálatába még jobbanbelekergeti az, aki tényleg sajnálja, így semmi nem fog változni.


Én messze elkerülöm az ilyeneket, hogy miért ? Mert szinte lehetetlen félidegenként kiszakítani ebből az önsajnálatából.


Lehet bunkóságnak tűnik, de én így látom és gondolom.

2018. márc. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!