Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lett depressziós miután...

Ki lett depressziós miután elköltözött otthonról?

Figyelt kérdés

Én munka miatt elköltöztem otthonról és a kezdeti fellángolás után nagyon durva mély életszakaszba kerültem már pár hónapja. Szorongok, időnként hipochonderkedek, sokat sírok és nem találom a helyen. Nincs sok ismerősöm itt, akikkel tudnék lógni, egész nap a munkába menekülök.


Sportolok (kondi és futás nagy kedvenc), de ezeken kívül és a munkán kívül semmi se köti le a figyelmemet. Ez a kettő meg már elég monoton. Amikor üresjárat van, akkor jönnek a gondolatok (nem akarok meghalni stb.), elkezdek parázni, szorongani, minden bajom lesz. Vagy nem jönnek a gondolatok, hanem csak szimplán elkezdődik a szorongás.. No alkohol, gyogyszer, drog.


Régen minden fasza volt, kiegyensúlyozott voltam, nem aggódtam semmit sem és ha nem is ide, de valami jobb helyre szeretnék eljutni mentálisan.


Valakinek volt itt ilyen életszakasza? Hogyan éltétek túl?


21F


2020. jún. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kolis lettem, 1 teljes év, vagy annál is több kellett, hogy elszakadjak a megszokott közegemtől érzelmileg. Nekem is kezdeti fellángolással indult, aztán jött a feketeleves... De lassan csak beleszoktam, megszoktam az új helyet, lettek ott új ismerőseim, barátaim (azok sajnos csak évekkel később, de kibírtam addig), feladtam a "visszavágyást", elkezdtem építeni az új és egyben saját életem. Ennek 11 éve. Vasvillával se tudnának hazakergetni :))
2020. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen hasonlo van.Barmit latok valami nosztalgia jon,hianyoznak a regi emberek....tobb ev ota.
2020. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló érzéseim, pedig párommal és a közelbe költöztem. Az ember ilyen szerintem. Ugyanígy érzek akkor, ha szakítás után vagyok vagy a régi haverokkal a nosztalgia-szag.. mindig van egy kis szomorkás utóérzés.
2020. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!