Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez szorongás?

Szerintetek ez szorongás?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy fél éve volt egy időszakom, amikor mindig szomorú voltam ok nélkül, ez kb. 3hónapig tartott. Ez az időszak után visszahúzódó be kezdtem lenni (előtte egyáltalán nem voltam az) a ballagásomon nagyon izzadtam és remegett a szám, a térdem. A nyáron semmi gond nem volt aztán mentem gimibe, ahol nem igazán sikerült beilleszkednem. Az első pár hónapban nme volt semmi, jól éreztem magam, aztán elkezdtem szédülni, amikor hosszabb ideig kellett állni, visszajött a száj remegés, ez eltartott egy darabig, aztán megint semmi. Már megörültem, hogy elmúlt, aztán az egyik órán megfeszült a nyakam és ahogy mozgattam elkezdett remegni. Nagyon megijedtem, mindig úgy ültem órán, hogy támasztottam a fejem. Akkor jött elő a fejrángás, amikor mondjuk az első padban ültem és úgy éreztem figyelnek, vagy amikor az ebédlőben sok ember előtt kellett ennem. Az egyik ünnepséget végigremegtem, ez feltűnt pár osztálytársam aki, akik kinevettek. Az ünnepség után már nem jártunk iskolába, mert jött a karantén. Mindig mikor valaki olyan személy társaságában ettem, akit nem ismertem annyira elkezdett remegni a nyakam, ez hülyén hangzik, de főleg leves evésnél vagy ivásnál. Elkezdtem mozogni és majd szedni szeretném a neuroptimot és ha kell akár egy pszichológust is felkeresek.

Köszönöm, ha ezt elolvastad. Remélem érthetően írtam :). Szerinted ez szorongás, pánikbetegség vagy semmi komoly?



2020. jún. 3. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

pánikbetegség semmiképpen sem.

elsőre a háziorvosodhoz, gyerekorvoshoz kell elmenni, hogy esetleg nem-e valami testi oka van.

így olvasva nekem stressznek és szorongásnak tűnik.

illeve valahogy mindig iskolához kapcsolódnak ezek a dolgok.

szóval szerintem házidoki és ha ott minden rendben akkor pszichológus, iskolában akár.

2020. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2020. jún. 4. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Ez szorongás és szerintem nem testi okok miatt. Elég gyakori, minden ember ott van valamilyen formában, de a tied erősebb. Mindenképp menj el egy pszichológushoz és erre ne szedj gyógyszert, mert nem komoly. Fejben kéne rendbe tenniük.
2020. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!