Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok uralkodni az indulat...

Nem tudok uralkodni az indulataimon mi történik velem?

Figyelt kérdés

Alapból egyszerű, őszinte, szókimondó ember vagyok és nem érdekelnek mások. Sokszor vagyok haragos és dühös de mindig tudtam kezelni most viszont egy lány miatt vagyok dühös. Kavartunk egy kicsit nem történt semmi komoly de én komolyabbra akartam fordítani a dolgokat ő erre el zárkózott és nem beszél velem. Egyfolytában valami kis kö...ög gyerekkel mászkál de ha meglátom azt a kis gyereket legszívesebben szétverném a fejét. A haverok nem engednek a gyerek közelébe pedig nem vagyok agresszív típus de most mintha nem is én lennék. Soha nem is verekedtem de ha meglátom elborul valami a fejembe és csak ütném ütném és ütném. Viszont a lányhoz soha nem tudnám bánta benne csak csalódtam..

Hogyan lehet ezen a haragon uralkodni, hogy legalább tisztán láthassam a dolgokat?


2020. jún. 6. 14:38
 1/6 anonim válasza:

Nem lehet hogy még mindig szereted a lányt?

És ezért féltékeny vagy a fiúra?

Lehet hogy a lány nem szeretne komolyabb ,,kapcsolatot" vagy lehet a másik gyerek iránt érdeklődik...

Én megpróbálnám magam túltenni rajta és ha a lány nem szeretné akkor nem erőltetném...

Azt ajánlom hogy ne gondolj rá vagy foglald le magad valami mással.

Remélem tudtam segíteni:D

2020. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az biztos ,hogy féltékenységet érzek de nem a lányra vagyok dühös hanem arra a szerencsétlen gyerekre, szerintem azt sem tudja mibajom van amikor ránézek és a haverok úgy zavarnak el a közeléből.

Soha nem voltam ilyen indulatos. Mintha nem is gondolkodnék. Nagyon rossz érzés és egyszerűen nem tudom kezelni.

A lánnyal beszélni akartam erről de meg sem hallgat nem tudom mi történt vele.

2020. jún. 6. 14:59
 3/6 anonim válasza:
lehet megbántottad valamivel
2020. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem bántottam meg semmivel de lehet csak nem akarja elmondani.

A haverok azt mondták lehet talomba tart engem. Ez viszont azért durva lenne.

2020. jún. 6. 15:09
 5/6 anonim válasza:

Én a helyedben nem erőltetném!

Lehet tényleg nem mondja el...

2020. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

akkor viszont tényleg nem tudsz vele mit kezdeni.

Azt javaslom hogy hagy a lánynak egy kis időt hogy tudjon egy kicsit gondolkodni és hogy Te is tisztán lásd a dolgokat.

Gondolkodj Te is egy kicsit és lehet hogy már nem fog zavarni hogy egy másik fiúval van.

2020. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!