Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem egy nagyon kedves barátommal. Elég komoly volt, de már aznap kibékültünk és megmondta, hogy nem haragszik rám.

Már akkor is sírtam, aztán aznap óta néha elfelejtem, de mondjuk óránként legalább egyszer eszembe jut, és elkezdek megint sírni.

Valamint ha nem foglalom le magam valamivel, mindig eszembe jutnak róla dolgok, amikor jól éreztük magunkat (sokszor megharagszik rám amúgy, de csak rövid időkre), valamint azok a szomorú zenék is, amiket ő hallgatott, ezeket képtelen vagyok kiverni a fejemből és így már a sok sírástól folyton fáj a fejem, rosszul is vagyok, néha szédülök.



2020. jún. 7. 18:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még azóta vagy álmos vagyok és alszok, vagy nagyon tompa, mintha be lennék gyógyszerezve, vagy nem tudom...
2020. jún. 7. 18:48
 2/12 anonim válasza:

Néha adj magadnak egy kis időt, hidd el ha erőlteted hogy elmúljon ez az érzés nem fog egyhamar(tapasztalat)

Fontos hogy ne tartsd magadba a dolgot hanem beszéld még valakivel sokkal jobban fogod erezni magad ha megosztod a gondolataidat valakivel és kibeszéled magadból a dolgot mondhatni könnyebbnek fogod erezni magad tőle. (Fontos a veszekedés tárgya ilyen esetben, nyugodtan írj privátba ha úgy gondolod segíthetek valamiben :) )

2020. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eddig is voltak ennél még nagyobb veszekedéseink, és sose szoktam kibeszélni (aki meghallgatna, ő már nem beszél velem), mégse szokott ennyire rossz lenni.

Lehet az a gond, hogy most erősen tudatosult bennem, mennyire haszontalan vagyok számára, és hogy mennyi mindent tönkretettem.

2020. jún. 7. 21:11
 4/12 anonim válasza:

Semmiképpen se te vagy a probléma ezt jobb ha most tisztázód magadban úgy érzem hogy ez egy fiú lány barátság (javíts ki ha tévednék)

Érdemes elgondolódni a kapcsolaton ilyenkor kicsit ,ki kezdeményezi a veszekedések álltban és milyen okkal. Azon is kicsit elgondolódnék a helyedben hogy esetleg nem e egy mérgező kapcsolat része vagyok (velem volt mar ilyen. Ha az utóbbi lenne az tanácsolom javaslom hogy engedd el , nehéz de a mentális egészségedet szolgálja hosszú távon.

2020. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lány-lány barátság, és általában mindketten hibásak vagyunk. Én rosszul viselkedem, ő pedig megharagszik rám.

Hanyagolni sajnos nem tudom, mert szükségem van rá és szeretem, szinte együtt nőttünk fel.

Tudom, hogy ha én nem viselkednék ilyen szélsőségesen, és megpróbálnék normális lenni, akkor ő nem lenne mérges, de mégse tudok mindig erőt venni magamon, valamint időnként apró dolgok miatt is mérges lesz.

2020. jún. 7. 21:45
 6/12 anonim válasza:

A gyerekkori barátságokat nagyon meg kell becsülni , mit értesz az alatt hogy rosszul viselkedtél ? Ez nagyon változó minden kapcsolatnál meg néha kis dolgokat is hajlamosak vagyunk felnagyítani.

Amúgy az az a véleményem hogy ezek a barátságok meg maradnak már örökre amik gyerekkor óta tartanak :) minden kapcsoltban vannak hullám völgyek.

2020. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elég változó a hangulatom, de összetettebb ennél a dolog. Néha nagyon lelkes tudok lenni, de ekkor általában túlságosan is lelkes, más dolgokat ignorálva. Aztán ha valami apró rossz történik, egyből rossz hangulatom lesz, és semmihez vagy senkihez nem lesz kedvem.

Néha nagyon vidám vagyok, ez ritkább, sokszor pedig elég szomorú és letargikus. Vannak köztes napok, azok elég tűrhetőek.

2020. jún. 7. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egy barátság miatti feszkó ennyire kikészít, akkor vmi nem stimmel pszichésen nálad. A nagyon hullámzó, nagy amplitúdójú hangulatingadozásaid is erre utalnak szerintem.
2020. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de orvoshoz nem mehetek, mert akkor mindenki elítélne a környezetemben. Nem vagyok beteg, csak... másmilyen.
2020. jún. 13. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki ítélne el? A szüleid? Másnak meg mi köze hozzá?
2020. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!