Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem egy nagyon kedves barátommal. Elég komoly volt, de már aznap kibékültünk és megmondta, hogy nem haragszik rám.

Már akkor is sírtam, aztán aznap óta néha elfelejtem, de mondjuk óránként legalább egyszer eszembe jut, és elkezdek megint sírni.

Valamint ha nem foglalom le magam valamivel, mindig eszembe jutnak róla dolgok, amikor jól éreztük magunkat (sokszor megharagszik rám amúgy, de csak rövid időkre), valamint azok a szomorú zenék is, amiket ő hallgatott, ezeket képtelen vagyok kiverni a fejemből és így már a sok sírástól folyton fáj a fejem, rosszul is vagyok, néha szédülök.



2020. jún. 7. 18:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szülők, rokonság, ismerősök, mindenki. Munkahelyet is nehezebb lenne találnom, iskolában is hátrányosabb helyzetben lennék, mert én lennék a bolond.
2020. jún. 13. 18:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Akinek pszichológus segítsége kell, az nem bolond. Amúgy - bár én nem értek hozzá - sokszor az a gond ezeknél a betegségeknél, hogy nem működik az emberben a kémia, az ingerületátvivő anyagok, szóval kvázi ez is szervi baj, ez nem bolondság.
2020. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!