Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem tudok aludni?

Miert nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
az elmult hetekben mar tobbszor volt olyan ejszakam hogy nem tudtam elaludni annak ellenere hogy nagyon almos voltam. lefekudtem es reggelig forgolodtam, egy percet sem sikerult. ez mitol van? masnak is van ilyen? es ugye elmulik hamar?😔

#alvás #mostis 5 ora es a fasz kivan
2020. jún. 8. 05:14
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Énse tudok aludni. Van, hogy alszok egy órát, majd fel ébredek és reggelig forgolodok. Olyan is van, hogy csak 2 naponta sikerül aludnom. Énse tudom miért van, de legalább nem vagy egyedül xdd
2020. jún. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorongás/stressz is okozhat ilyet.
2020. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a karantén miatt van, mivel így, hogy az emberek szinte ki sem mozdulnak a lakásból, kevésbé fáradnak el. Minél fáradtabb vagy, annál könnyebben tudsz elaludni, ergo ha nem fárasztod le magad, mint egyébként az iskolában tennéd összevissza mászkálva, nehezen alszol majd el. Ezen kívül lehet - ahogy előttem is írták- a stressz miatt, vagy mert meleged van alvás közben, esetleg előtte sokat telefonoztál/gépeztél. Ajánlom, hogy alvás előtt igyál egy pohár meleg tejet és ne lógj sokat telefonon, az segít.
2020. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!