Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem birok aludni normali...

Miert nem birok aludni normalisan?

Figyelt kérdés

Xanaxot szedtem eddig, 0,25ot elalvas elott 1 szemet. A gyogyszertarakban nem volt, Frontint kaptam helyette. Azota olyan furcsan, felszinesen alszok minden masnap. Mintha eberalvo lennek. Minden zajra felebredek, ejszaka peldaul parom horkolasara felkeltem, pedig elotte soha nem ebresztett ez fel. Pedig sikitva horkol hozzateszem... Kozrejatszhat a gyogyszer?

22/L


2020. ápr. 17. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mióta szeded. Mert a tolerancia elég hamar kialakul.0,25mg nagyon kevés. A két gyógyszernek ugyanaz a hatóanyaga, nem attól van, hogy le lett cserélve.
2020. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Masfel eve. De csak elalvas elott szedem es csak napi egy szemet.
2020. ápr. 17. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
No akkor már nem elég a 0,25mg. Hozzászoktál.
2020. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem ertem eddig miert nem volt ilyen gondom. Elaludtam masfel ev utan is ugyanugy, mint akar a gyogyszer elott is. Egyebkent napkozbeni szorongast ez okozhat? Ez lehet akar amolyan elvonasi tunet is?
2020. ápr. 17. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A tolerancia ...
2020. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Frontin ugyanaz a hatóanyag. Az lehet inkább a probléma, hogy napi egyszer veszel be egy 0,25-ös tablettát. Próbáld meg napi két alkalommal bevenni. Tehát 2x1/2 szemet ugyan ebből. Elég hamar kiürül a szervezetből ez a hatóanyag, és behintáztatja az idegrendszert. Ez a mostani járványos időszak is tudat alatt stresszt okozhat nálad. Lehet ez is közrejátszik. Szedjél Brandenburg neuro vitamint is.
2020. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha megfelezem ezt a kis adagot, azt egyaltalan erezni fogom?
2020. ápr. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!