Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem vagyok jobban,jó...

Úgy érzem nem vagyok jobban,jó tanács ?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Négy-öt hónapja szedek sentralin-zentiva 50 mg tablettát plussz clonazepam Tarchomin-t elsö három hónapban az előbb említettből(sentralin) napi 1 míg a clonazepambol napi 2 db-ot ! Pánik beteg vagyok ,plusz szerintem szociális fobiám is akad plusz agora fóbia. Hát nehéz körül írni igazán mit is érez az ember belül soha se tudtam igazán elmondani senkinek hiába akartam mert nem nagyon lehet körül írni ! Azért folyamodtam már orvoshoz mert egyszer csak elkezdtem "szédulni" zúgott a fülem stb..természetesen mri vizsgálatok is voltak mert a prolaktin szintem magas vagy 10 éve ki lett zárva az agydaganat lehetősége ! Most ott tartok ,hogy napi 2 db sentralint szedek meg 3 db Clonazepamot ! De valahogy mégsem érzem jól magam a bőrömben bár már azon gondolkodom közben nincs e más szervi bajom vagy hasonló de vérképem tökéletes igazából ,se vérnyomás problémám semmi olyan dolog nincs tudtommal ,hogy rosszul kellene érezném magam testileg .Libidó csökkenésem viszont van és hát mivel kapcsolatban élek elég zavaró ,hogy eddig elég acélos voltam ha lehet így fogalmazni most meg abszolút kb nem is kívánom a szexet a partnerem stb..Újra elmentem az orvosomhoz mondván zavar ez a libidó csökkenés ami a gyogyszer mellékhatása plusz állítólag a magas prolaktin szinttől is lehet plusz merevedési zavarok stb!De

ami jó hír a szédülés igazából elmúlt ritkán ritkán érzem picit csak!Felkeresekk egy endokrinológust is a magas prolaktinnal kapcsolatban!Most kaptam egy gyógyszert Mirtastad 30 mg de bevettem este és úgy kiütött ,hogy másnap is kómás voltam egész nap ,hát ez nem fog menni se autót vezetni nem tudok tőle kb plusz munkában is akadályoz ! Utolsó ötletnek a Dr úr egy Aurorix nevű gyógyszert ajánlott de előtte teljesen el kell hagynom a sertralint plusz elméletileg csak szeptember felé fogok némi javulást érezni ?!Segítsetek bele vágják próbáljam ki esetleg várjak még a sertralinnak hátha több idő kell?! Teljesen tanácstalan vagyok kérem ha valaki járt hasonló cipőben segítsen! Elnézést a helyes írási hibákért! Köszönöm előre is a segítséget ! F25



2020. jún. 10. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele! Ha nem hat, akkor nem hat. Bár ha nem hatna akkor nem lenne tőle libidó csökkenésed.


Hasonló cipőben járok, másfél éve kezdődött, se emberek közé se sehova nem tudtam mennk.

50mg stertalin szedek azóta, a hirtelen rámtörő pánikrohamokon gyengített/elmulasztotta.


Viszonta. Akovetkezo rohamtol valo rettegest nekem kellett legyoznom. Nagykn nehez megjartam a poklot en is.


Nyugodtan irj privatban ha tanacsra van szukseged.

2020. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!