Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket hány órára üt ki egy...

Titeket hány órára üt ki egy 0.5-ös Rivo, ha nem vagytok hozzászokva? Vagy elsőre mennyi időre ütött ki?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 13:50
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én aki unalmamban szedek be 3,5-4mg-t, néha még iszok is rá egy két korty pezsgőt hogy jobban szóljon xd

Egy két max 3 órán keresztül mondhatni h kicsit nem tudok magamról és csak el vagyok, de amúgy semmi bajom ki alszom, másnap még kicsit kómás vagyok de el múlik :DD

2023. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

És kb 20 perc alatt el kezd hatni

Nem tudom hogy van e különbség tablettában vagy morzsolva de én porrá zuzom és úgy küldöm le egy kis vízzel

2023. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mer ha porrá zuzod akkor mintha gyorsabban be ütne hisz már nem kell annyirae bontania a gyomornak és ergo hamarabb szívódik fel😁
2023. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Amúgy visszatérve arra hogy olyankor mit érzünk, hát én most jelenleg szédülök, kissé hány ingerem van nehezebb reagálni meg nem el esni hasonlók
2023. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!