Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax kerdes. Sokat vettem...

Xanax kerdes. Sokat vettem be? Lesz valami bajom? Nem vagyok hozzaszokva.

Figyelt kérdés
Nem szedem es nem is fogom csak szornyen stresszes napjaim voltak es tegnap reggel bevettem egy felet meg este is aztan ma reggel meg egy egeszet. 0,5os. Most olvasgattam rola es nagyon megijedtem. Ugye nem fogok elajulni vagy ilyesmi? Nem is aludtam tul sokat ejszaka...
2015. aug. 26. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod, de nem ajánlanám a további fogyasztását, függőséget okoz, ráadásul te önkényesen szeded, nem orvos írta fel neked.
2015. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Max kialszod magad. De hagy a fenébe azt a szrt. Ha nem tudsz aludni, akkor menj fussál egy jó nagy kört.

A stresszt nem oldja meg a gyógyszer. A problémát kell kezelni, nem a tüneteket.

2015. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elájulni nem fogsz te később amikor már olyan súlyos elvonási tüneteid lesznek hogy remeg a kezed a gyógyszerért, több orvossal is felíratod mert súlyosan függsz a xanax-tól na akkor szívem azt kívánnád bárcsak elájultál volna és nem szedted volna soha a büdös életbe ezt a gyógyszert!!!
2015. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!