Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan törjek ki a bezártságbó...

Hogyan törjek ki a bezártságból? Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Az egész a gyerekkori (és a jelenlegi) szeretet hiányból ered. Már óvodában se voltak barátaim. Most visszanézve a képeket már akkor se voltam boldog. A sok kép közül alig van néhány ami mosolygok. Az iskolatársaim ugyan azok voltak akik az óvodában is így ott is egyedül voltam. Középiskolában sikerült barátokat szerezni. És mikor középsuliba jártam akkor jött ki rajtam a sok év feszültség rosszullétek formájában. Rám hárult már kicsiként a két húgom nevelése és sokszor én kaptam miattuk. Ebből eredően képtelen vagyok megbízni az emberekben. Nem merek új embereket megismerni, mert félek, hogy mi lesz a vége a barátságnak. Észrevettem azt is magamon, hogy sokszor másban keresem az anyai szeretetet. És ez lehet munkatárs vagy egy ismerős. Jelenleg is a szülőknél lakom és sajnos még anyagilag nem engedhetem meg, hogy elköltözzek. Valami ők, hogy hogyan tudnék ismerkedni,barátkozni, megnyílni kicsit az emberek felé??

24/N


2020. jún. 12. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Engedd el ami volt és ne vetítsd ki a rosszat másokra. Vannak még jó, kedves emberek, csak úgy is kell hozzájuk állnod, különben elkerülnek.
2020. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak engedj el mindent. A múlton nem jó csemegézni-"aki a múltban él az meghal a jelenben". Nekem sokat segítenek a motivációs videók (pl.:Motiváció! Nézdd meg mindenap! Minden reggel!, Arnold Schwarzengger This Speech Broke The Internet and Most Inspiring Speech - it Changed My Life). Erre a kettőre nagyon rákattantam pár napja. Hasonló lehet neked is baj,mint nekem. Önértékelési gondjaim vannak,nem tudok bízni magamban. Ami még nagyon segített az a Napos Oldal c. Film. Mozogj legalább napi fél órat és minden nap csinálj olyat is,ami boldoggá tesz. Amikor félsz,akkor a "gyomor" légzést alkalmazz,mivel az stimulálja a bolygó ideget ami fejtől nyakig lefut a mellkasba. Ez megnyugtat,lassabb lesz a szívverésed és a vérnyomásod is csökkenni fog,de ami a legfontosabb,hogy csökkenti a stressz szintet. Figyelj,ugyan ezen megyek rá,de már mától,pontosan 1 órája elhatároztam,hogy más szemléletem lesz,excelsior;) Ha van kedved erről beszélni,akkor csak írj privátba. Magamból kiindulva cikinek érzem az ilyst megosztani másokkal,akit ismerek. Viszont jó,amikor úgy érzed nem vagy egyedül. A lényeg,hogy minden fejben dől el.:)
2020. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!