Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a bezártságot úgy lehet...

Ezt a bezártságot úgy lehet elviselni ahogy az űrhajósok tették?!? Alldrin és Armstrong, ki hogy csinálja?!?

Figyelt kérdés
egy kis Gagarinizállásal kiegészítve?!?
2020. ápr. 3. 18:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ki ki a saját kis"világában"??
2020. ápr. 3. 18:11
 2/17 szamo77db ***** válasza:
Én is önkéntes karanténban vagyok majdnem 3 hete, de már a megőrülés szélén vagyok. Együttérzek veled!
2020. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok abban de csak kisérletzek hogy lehet világot világba telepíteni...kitartást....
2020. ápr. 3. 18:19
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, eddig is csak nagyjából boltba meg melózni jártam, szóval nekem nem sok változás... Na jó, a kocsma hiányzik.
2020. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ba.szki senki sincs egyedül elvileg...
2020. ápr. 3. 18:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Tanulok egész nap.

Kb. mintha vizsgaidőszak lenne, csak azért mégis több időm van pihenni, és egyelőre korai stresszelni a vizsgák miatt.

2020. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ha lehetne fogadni a lottón tanulj ogyanugy tovább de vmi könnyitett rendszer vizsga/érettségi lesz!!!
2020. ápr. 3. 18:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Három hete itthon, itthonról dolgozom. Férjem még bejár a munkahelyére, ezért nem érti, miért mondom esténként, hogy menjünk már sétálni kicsit a mellettünk levő erdőbe :( Úgyhogy reggel ő elmegy hatkor, én beülök az autóba elindulok valamerre és fél óra múlva visszafordulok. NEkem msot ez a kikapcs.
2020. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is nehezen bírom én is hetek óta itthon vagyok, és idegeskedem azon, hogy látom, hogy az öregek kint mászkálnak amikor miattuk vagyok én itthon.
2020. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a gáz helyzet h elvileg nem kéne maszkos embert látni az utcán vagy elvétve aki egészséges az van kinn aki beteg otthon van elvileg korházon kivül minimális maszkost kéne látni,de lehet már pártot alapítottak,és sok a szavazójuk-persze ez nem poén de akkor is...NYc kormányzója is ezt mondja...a Főorvos nő is...
2020. ápr. 3. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!