Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehangoltság, mitől lehet ez?

Lehangoltság, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt kezdődött, állandó rosszkedv, kilátástalanság jellemezte a napjaimat, olyan szintű fáradtság, hogy nehezemre esett az ágyból kikelni, szédültem állandóan, ezenkívül ingerült, feszült is voltam. Kerestem az okokat, olyan szinten rányomta a napjaimra, a munkàmra a bélyegét.voltam orvosi kivizsgáláson, de nem találtak smemit. Ezután egyik napról a másikra mintha mi sem történt volna visszajött az életkedvem, pedig nem változott semmi az életemben, ugyan az minden, egyszerűen elmúlt a feszültség, a lehangoltság. Most màr jó a kedvem, mintha egyik pillanatról a másikra változott volna ez meg, elég erőteljesen. Valakinek van e tapasztalata hogy mi lehet ez?23/L
2020. jún. 14. 23:04
 1/1 anonim válasza:

Egy biztos,furcsa az emberi test. Lehet a pandemias helyzet nyomta ra a belyeget a hangulatodra vagy valami nem jott ossze,pl.:egy kituzott cel. Esetleg valami felkavart vagy felkavarot lattal.


Az en helyzetemben tudom,manias depresszio. Nem vagyok lepapirozva csak egyszeruen erzem magamon. De ez a magabiztossagamtol fugg. 3 nappal ezelott iszonyat lehangolt voltam,de most az ellenkezoje van-szerencsere. Erzem a magabiztossagot,eltokeltseget es ez erot ad. Nemcsak mondom,hanem igaz. Igy par nap alatt ujra elkezdtem edzeni es nem is vagyok faradt.:)

2020. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!