Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ongyilkossagi gondolatokkal...

Ha ongyilkossagi gondolatokkal megyek pszichiaterhez, biztosan bezarat; es igy is vonatkozik ra a titoktartas?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vizsgálni fog, hogy mitől vannak ilyen gondolataid, pl. sok borderline is vagdossa magát, és öngyilkossági késztetése van. Többször el kell menned hozzá, több hétig is találkozni akarhat veled, míg kideríti, mi a bajod, mi rá a gyógymód, de tényleg csak akkor fektetnek be, ha valami erőszakosat csinálsz, vagy totál szét vagy esve, beszélni vagy járni sem tudsz.
2020. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Ez a vagdosás nekem is borderline-gyanús, de majd az orvos felállítja a diagnózist.


Kérdező, sokan vagdossák magukat - sajnos -, az orvosnak ez nem lesz újdonság. Vedd fel a telefont és kérj időpontot. Most!

2020. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A vagdosásért nem fognak bent tartani, általában, aki vagdossa magát, nem akarja ténylegesen megölni magát, csak így enyhíti a lelki fájdalmát. Az sem mindegy, hogy öngyilkossági gondolataid vannak-e, vagy ténylegesen meg akarod magad ölni.
2020. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyomós okkal zárnak be, ez még nem az. Én is jártam, kaptam gyógyszert, beszélgettünk
2020. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokrétü a dolog: az egeszséged a legfobtosabb, es jó uton vagy hisz kerdeztél..ez pozitiv hozzáállás. A titoktartás az papiron van leirva. Ha egy hetköznepi ember vagy..nem kell ettől tartanod. De ha egy ismert ember megy ilyen helyre a fél város erről fog beszélni, mert nem tartjak be ezt az orvosok. Szerintem ez az eset nálad nem áll fenn! Orvoshoz tehát mindenképp menj. A lelki problemák megbeszélése miatt. Gyógyszer. En alternativ módszert javaslok, mert a gyogyszer hatása ronthat rajtad. Mindenképp beszeld meg valakivel ezt. Az alternativ pedig. Nehez lesz de olyan tarsat keress aki pozitiv, ninden negativ embert kerülj.. remelem értékes volt a hozzászólásom. Szép napot
2020. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!