Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sorozatfüggő lettem, mit tegyek?

Sorozatfüggő lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten olyanok válasza érdekel, akik érintettek: nem tudok rendesen dolgozni, kialvatlan vagyok és ingerült. Ráadásul bűntudatos és levert, mert nem haladok a dolgaimmal. Hogy tudnék kimászni ebből?

45/N



2020. jún. 16. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon egyszerű: ne nézz annyi sorozatot! Nem értem, mit kell ezen megkérdezni... Kapcsold ki és kész.
2020. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
van más függőséged is ? dohány pl.?
2020. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán melyik sorozat? Egyszer úgyis vége lesz, és akkor nem leszel függő.
2020. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik hiaba nem tetszik a válasz. Tedd félre és csibálj mást. Ez nem betegség hanem pótcselekvés.
2020. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hiába pontozol le, akkor is ez a megoldás (#1 voltam). Igaza van a #4-nek, ez pótcselekvés.
2020. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindig van egy. Jelenleg a Terápia...

Ráadásul azt nézem, mennyi van a végéig, hogy legyek túl rajta már, és akkor azt hiszem, majd jobb lesz. Aztán jön egy másik. Senkit nem pontoztam, úgyhogy ez nem nyert: ne legyetek értékelésfüggők. ;-)

Remélem, olyan is idetéved, aki átélte.

(Ez a "kapcsold ki és kész" ötlet zseniálisnak éppen nem nevezhető.)

2020. jún. 16. 18:22
 7/19 anonim ***** válasza:
a Terápiában nem volt még szó a függőségekről..?
2020. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pedig annál többet tényleg nem tehetsz, mint hogy kikapcsolod. Találj valami más tevékenységet, ami leköt. Olvass, sétálj. Vagy ha nagyon izgulsz, hogy mi lesz a sorozatban, akkor nézd végig egyben az összes részt, és ha vége, akkor vegyél erőt magadon és állj fel.
2020. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak függőségeim pl itt is sok időtbtöltök néha meg a neten is olvasgatással, a járvany alatt sorlzatokat is néztem de ha zavarni mezd hogy massal nem haladok akkor berakom a telefont a fiókba és mast csinálok. Ma pl virágokat ültettem egész nap. Neked ez miért nem megy? A sorozat megvár. Később is megnézheted.
2020. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor te meg nem vagy elég függő...

Ma az segített, hogy megnéztem az utolsó részt, átugorva egy csomót. Nagyon tudok szenvedni, miközben nézem. Nagyon sok munkám van a hétre. Van, hogy miközben nézem, komoly levelezést (munka) folytatok, de ettől nagyon kimerült leszek.

2020. jún. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!