Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leállni a mindenn...

Hogyan lehet leállni a mindennapi sörözéssel?

Figyelt kérdés
Félek, hogy alkoholista leszek vagy is már részben az vagyok de , hogy súlyosbodik. Napi 4-5 sört iszok munka után, hétvégén meg 10+ is lecsúszik naponta. Mostanában már próbáltam, hogy nem iszok mondjuk vasárnap de akkor kedvtelen voltam szóval 1-2 sört akkor is megittam, hogyan tudnék ezzel leállni? Egyedül élek 30 éves vagyok , van rendes munkahelyem ott nem is iszok soha és rendesen végzem felelősségteljes munkám, a baráti kapcsolatok viszont elmorzsolódtak mivel jobban szerettem utóbbi időben itthon inni egyedül kicsit önsajnálkozva.
2020. jún. 16. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni. Vagy rögtön (ahogy érzed, de vigyázz azért magadra), vagy miután fokozatosan elhagytad

Belövöd, hogy első két nap 5 sör, másik két nap 4 sör, és így tovább a nulláig. Nem olyan vészes még, de vigyázni kell.

2020. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Habár a 10+ naponta már gáz. Figyelj oda nagyon. Ha nem megy, akkor szakember.
2020. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress valami más hobbit a sörözés helyett ami örömet ad.
2020. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta megy ez? Nem akarlak elkeseríteni, de ez már alkoholizmus.
2020. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évek óta, bár volt párszor kihagyás amikor kibírtam hónapokig hogy csak hétvégén ittam, de minden alkalommal egyre jobban visszaestem, most is ez van sajna.
2020. jún. 17. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed meg a sört a boltban és nem viszed haza akkor úgy sejtem nem fog felmászni magától a lakásodba. Próbáld a vásarlásnal megallítani a dologot vagy vegyél alkoholmenteset a hangulat kedvéért. Vagy valami mást helyette amit nagyon szeretsz. Fagyi?
2020. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig van itthon sör sajna, bevásárláskor hetente megszoktam venni egyszerre 2 tálcával (2 x 24 darabos) , de igen nem kéne , lehet ha nem lenne itthon könnyebb lenne kibírni
2020. jún. 17. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
De csak elfogy egyszer és nem szaporodik el a lakasodban :) legjözlebb ne vegyél.
2020. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!