Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideig nem foglalkoztam...

Egy ideig nem foglalkoztam vele de egyre jobban akadályoz a mindennapi életemben. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Szeretném a segítségeteket kérni. Ha nem vagy rest, olvasd végig ezt a kisebb regényt. Teljesen normális életet éltem apámmal, anyámmal viszont megszületett a húgom és valami oknál fogva egy lapát hamut öntöttem a szemébe ekkor csak másfél éves voltam max 3. Szerencsére nem lett vele semmi baj. Anya mesélte szintén 3 évesen madarakat öltem illetve a macskákat is csúnyán bántottam. 8-10 éves koromban apa horgászni vitt el de engem a halak kínzása jobban érdekelt. A lehető legbrutálisabban öltem meg őket. Ki hegyeztem 5-6 kis fa darabot, majd kifeszítettem a szájukat es bele szúrtam, utána a hátukba állítottam és lenyúztam róluk a bőrt. 12-13 évesen rovarokat gyujtottam fel es fogpiszkálóra húztam őket. Patkányokat beleztem stb stb és ezt minden lelkiismeret furdalás nélkül. Eddig soha nem is éreztem lelki ismeret furdalást és ez az empátia dolog is nagyon kihagy nekem. Tudat alatt manipuláltam embereket. Ez egy betegség? Ha igen akkor milyen betegség, illetve gyógyítható e? Veletek is volt ugyanez?
2018. ápr. 5. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan keress egy jó pszichiátert.
2018. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy mit teszel? Tisztában voltál azzal, hogy fájdalmat okozol nekik?

Még mindig teszel ilyeneket?

2018. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!