Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongásra...

Generalizált szorongásra Brintellixet kaptam.Több hónapja szedem,de ugyan úgy kell szednem a Xanaxot is,mert így sem merek már az utcára sem kimenni. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Kértem,hogy cseréljék le.Azt mondta a magán dokim,hogy ez a megfelelő számomra. Én nem így érzem.Vagy várjak még? Március óta szedem.

2020. jún. 17. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu nem ez a megfelelo gyogyszer, vagy az adag nem megfelelo.
2020. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pszichés problémát pszichés módszerekkel lehet első sorban gyógyítani.
2020. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez tuti nem megfelelő neked különben nem lennél így. De az orvosod sem megfelelő ha ezt mondja. Az meg egyenesen kiakasztó hogy meg.fizetsz is neki és cserébe leráz. Cseréld le az orvosod.

Egyebkent én az ilyen törtenetek miatt nem mertem semmilyen gyógyszeres kezelesbe belekezdeni. En is alig tusok sokszor utcára menni de legalább "tiszta" vagyok :)

2020. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. ! Még is,hogyan küzdöd le azt,hogy kimerj menni az utcára? Tényleg érdekel. Én már elmúltam 50 éves és ezek a szorongások most a klímax miatt sokkal erősebbek.Gyűlölöm a gyógyszereket,ezt is nehezen fogadtam el,hogy szedjem.Nem tudom mit tegyek. Most B vitamin komplexet is szedek.Tudom erőt kellene vennem magamon,de ez a szorongás végigkísérte az életem. Ennyi idősen ugyan mi változna?
2020. jún. 19. 07:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Írok privit
2020. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. milyen pszichés módszerekre gondolsz? Pszichoterápia,stb?
2020. jún. 23. 06:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem is ilyen bajaim vannak. Találtál megoldást vagy valamitol jobban lettél?
2020. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos,nem találtam megoldást. Egyenlőre szorongok tovább. Most próbálom.elhagyni a kenyeret,tésztát rizst vagyis a szénhidrátokat..hátha...Vettem CBD olajat, szobabiciklizek. Nem tudom változik e valami. Esetleg fogyok,ami nem rossz! :)
2020. szept. 2. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!