Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerülhet megváltoztatni a...

Sikerülhet megváltoztatni a gondolkodásmódomat gyógyszerek nélkül? Megőrültem?(Egzisztenciális krízis)

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban kezdek belezuhanni egy végtelen szakadékba, ami a saját elmém. Az életem egész normális, pár dolgot leszámítva nem lenne okom panaszkodni. Mostanában olyan, mintha kicsit megőrültem volna. Nagyon kevés dolog okoz boldogságot, állandóan megválaszolhatatlan kérdéseken gondolkodom, nem tudom megélni a pillanatot, olyan, mintha az agyam már egy másik világban élne, mindenről abszurd elképzeléseim vannak. Ebben a világban semminek sem látom értelmét, de a logika arra enged következtetni, hogy semmilyen világnak sem lehet ennél több értelme. Teljesen el vagyok veszve. Minden és mindenki olyan kiábrándító, a tudomány is kiábrándító. Sokszor azt kívánom, hogy bárcsak újra tudatlan kislány lennék és boldog. Most is boldog vagyok, de ez már nem az a fajta boldogság.
2020. jún. 17. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nehogy elkezdj gyógyszereket szedni! Semmi baj nincs veled, csak kezdesz ébredezni, de még nem tudod merre indulj. írj rám ha gondolod :)
2020. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy hisztis kis puncinak tűnsz így elsőre. óóó, neked az elméd egy végtelen szakadék? Olyan jól hangzik...
2020. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az én elmém, mindenkié, majd rájössz. Vagy nem.
2020. jún. 17. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
óóó köszönjük a bölcselkedésed mester. Tégy még fel kérdéseket a végtelen elméddel!
2020. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát a jelenlegi helyzetben (vendéglátós vagyok 3 hónapig voltam munka nélkül) én is visszamennék gyerekkoromba lepkéket kergetni.
2020. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!