Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 éves lánynak férfi vagy...

20 éves lánynak férfi vagy női pszichiáter lenne alkalmasabb?

Figyelt kérdés

A lányt elhagyta az apja kiskorában, valószínűleg ebből fakadnak a különféle szorongásai.

A nőktől fél, a férfiak előtt zavarban van.

Melyik lenne jobb ilyen esetben?



2020. jún. 18. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább női.
2020. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja női szerinem i
2020. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon személyfüggő. Én személy szerint el sem tudnám képzelni, hogy a pszichiáterem nő legyen. Ismerősöm (szintén lány) viszont nem érti, hogy tudok egy férfi előtt megnyílni.

24/L

2020. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az gáz, ha az egyiknél nem megy semmire, akkor megy a másik nemhez? Mert ő csak annyit, mond, hogy úgyse beszél semmilyen idegennel.
2020. jún. 18. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Amelyik a jobb. Fogorvosban is vannak kókler férfiak, és profi nők, illetve fordítva. Pszichiáterben is.
2020. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak engem is inkább elhagyott volna... akkor sokkal kevesebb mentális gondom lenne...

En lányként úgy gondolom, hogy csak női szakihoz mennek, eddig kettőnél voltam, az első borzalmasan amatőr volt, a második mar szimpatikusabb, par nap múlva megyek a harmadikhoz, aki szinten nő. Jelenleg el sem tudom képzelni, hogy férfivel valaha ilyen intim dolgokról tudnék beszélni, viszont az idősebb nőknek általában soha nem voltam szimpatikus, ennek ellenére egyelőre ragaszkodom, hogy női legyen a pszichiáter.

Egy 20 éves lánynak szeritem előbb inkább nőhöz kellene mennie. Plane ha férfiak előtt zavarban van.

2020. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!