Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiborít mindenkit a viselkedés...

Kiborít mindenkit a viselkedésével mit tegyek?

Figyelt kérdés
A testvéremről van szó 25 éves, én 35 éves vagyok. Hazaköltöztem mivel elvesztettem a munkám a koronavírus miatt. Amióta elvégezte a gimit itthon van, nem dolgozott. Sohasem érdekelte semmi, nem voltak barátai. 22 éves korában volt kapcsolata ami 4 hónapig tartott. Bántalmazták amit eltűrt, sohasem mondta el a amíg tartott a kapcsolata. Azóta annak akivel együtt járt, családja lett és ezt irigyli. Ezzel fáraszt hónapok óta, hiába mondok neki bármit. Már senki nem tudja elviselni a viselkedését. Mit lehet egy ilyen emberrel csinálni?
2020. jún. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld rávenni hogy belevesse magát új dolgokba, akár veled együtt - sport, ismerkedés, nyelvtanulás vagy akármi. Próbáld meg a szemléletét kicsit megváltoztatni, bővíteni ezáltal.


És légy vele türelmes.

2020. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig irigyeltem azokat, akik nem dolgoznak mégis mindenre van pénzük.

A kérdést most nem igazán értem mi is az pontosan ami zavar? Majd megérik nála, hogy barátokra leljen, bár ha nem megy sehová, nincsenek programjai, akkor nem igen lesz ez máshogy,max. ha magaddal viszed.

2020. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose voltak baratai, bantalmazo kapcsolatot valasztott... Nem akarok senkit elkeseriteni, de ez a szuleid hibaja. Valoszinuleg ok is bantalmaztak. Aki ert a pszichologiahoz kicsit is az tudja, h miert valaszt mindig a gyerek olyan tarsat aki hasonlit az ellenkezo nemu szulejehez viselkedesben.

Masreszt en kerem ki, hogy igy leszold. Az nem lehet, h depresszios? Arra nem gondoltal? Hogy komolyabb mentalis baja van? Ide ide tudsz jonni sirankozni, de megkerdezted valaha, h tudsz e neki segiteni? Vagy orokke csak kritizalod?

Szoval az en tanacsom: kopd le magad.

Mar csak azert is, mert en sajnalnam a tesomat, ha sose lettek volna baratai es bantalmaztak volna, te pedig idegesitonek tartod. Szanalmas korcs vagy, a csaladoddal egyutt.

2020. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as eddig mindig segítettem neki, orvoshoz is jár. Ha hazautaztam mindig ezt beszélte. Megnézném te hogy viszonyulnál hozzá, ha 3 évig ezt mondanák neked, és semmit nem ér ha elmondom neki a szakítás előnyeit. Bármit megbeszélünk következő nap kezdi újból. Mindenki segíteni próbál neki, nem tudom milyen betegséged lehet ha ezt szűrted le az olvasottakból.
2020. jún. 20. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!