Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, napok óta szorongo...

Mit tegyek, napok óta szorongok, nem bírok enni, szinte egész nap hányinger, puffadás gyötör?

Figyelt kérdés
Egyik nap a fejembe szállt 1-2 olyan gondolat, a jövőmet és más dolgokat illetően, amibe kicsit jobban beleástam magam, mint kellett volna, és azóta ezeken szorongok, félek stb.. de nagyon durván. Volt már ilyen párszor, ehhez hasonló gondolatok miatt, akkor egy idő után elmúlt, valahogy sikerült lenyugtatnom magam. Viszont most úgy érzem elvesztem az önuralmamat a gondolatok felett, és a legnagyobb baj, hogy ezek olyan problémák amelyek nem fognak elmúlni, mert hamarosan át kell élnem őket (érettségi, továbbtanulás, költözés, új élet..). Most akkor addig ezeken fogok szorongani? Még nem akarom átélni ezeket, gyerek akarok lenni.. És nem bírom feldolgozni hogy hamarosan felnövök, elválok a szüleimtől, mintha minden a feje tetejére állna. Meg vagyok rémülve :(

2020. jún. 22. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lazítani, kizárni ezeket. Felesleges még ezen rágódnod. Ezzel csak tönkre teszed a napjaidat. Beszélgess valakivel erről, egy baráttal vagy tanárral, esetleg a szüleiddel.
2020. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!