Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a Frontintól...

Lehetséges, hogy a Frontintól van rémálmom és éjszakai pánikrohamom?

Figyelt kérdés
2 hete írta fel a háziorvosom a Frontint pánikrohamra. A tömegközlekedésen nem tudtam utazni anélkül, hogy ne lett volna rohamom. Napi 2 szemet kellett szednem reggel elindulásnál és délután mikor jövök haza. Nem vettem be kettőt csak egyet minden nap kb 10 szemet vettem be eddig. Viszont tegnap nem vettem be egész nap és rémálmom volt és arra keltem, hogy pánikrohamot kaptam. Ezek elvonási tünetek lennének?

2020. jún. 25. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ennyitől kizárt.
2020. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Pont arra jo, hogy enyhitse. Ha mar felirtak, gondolom, eleve volt oka. Inkabb komolyabb a gond, talan nem eleg. Velem volt, mikor mellette anti-depresszanst kaptam, ami panikbetegsegre is hat.
2020. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érzékenyebb vagy simán lehetséges! Egy csomó fszságot álmondtam pl a xanaxtól! A frontin ugyanaz a hatóanyag.
2020. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!