Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek éhány esetben...

Szerintetek éhány esetben érthető az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha pl. valakinek nem jön össze valami fontos az életben, szülei nem foglalkoznak vele, verik.

Hajléktalan, nincs jó munkahelye (rabszolgamunka), utálja mindenki, eladósodik stb.


2020. jún. 28. 17:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fivérem veleszületett betegsége kapcsán adta fel a gyógyulás esélyét, újabb kezelésse megkezdése elött négy nappal. Utólag tudtam meg több független forrásból, hogy 3-5% esélye a gyógyulásnak ebben a betegségben. Bár ott már korábbi kezelések is jelemzően hatásosabbak.

Az öngyilkos szereti veszítenek. Öngyilkos túl lesz minden bajon.

2020. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szeretEi*
2020. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is a többiek véleményén vagyok. Én nekem az életem a sportolás, mozgás, ha én lebénulnék netán ágyhoz lennék kötve, nem tudom, hogy mit kezdenék magammal. Viszont a rossz párkapcsolat, család stb miatt nem. Inkább elköltözök a világ másik felére, és új életet kezdek.
2020. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!