Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti ilyen esetben választanátok...

Ti ilyen esetben választanátok az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Ha olyan problémád van,amit nem tudsz megoldani sehogy se. Ha pedig elmondanád bárkinek is,akkor vagy nem hinnék el,vagy őrültségnek neveznék. Mert tényleg nincsen megoldás rá. Valószínűleg az egész életed rá megy,és teljesen tönkremész.
2019. febr. 24. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem!! Mindig van kiút! Ne félj segítséget kérni!!

Ha gondolod írd le privátba mi a gond

2019. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem lehet megoldani, akkor nem lehet megoldani. Keresnék olyan megoldandó feladatokat, amelyeket meg tudok oldani, és boldogan élnék, míg meg nem halnék.
2019. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A lehetetlennek látszó problémát is megoldottam már, tehát nem lennék öngyilkos. Ahogy a te problémádra is van megoldás és ha ide pontosan leírod, biztosan tudunk tanácsot adni a megoldására.
2019. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindenre van megoldás! Soha nem kerülhetek olyan helyzetbe, hogy megöljem magam. A végsőkig küzdök!
2019. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ilyen esetekben:


- Súlyos/maradandó sérülés vagy betegség.

- Ha 50+ évesen teljesen lenullázódnék anyagilag, de ilyen hajléktalanság szintre.

- Ha azzal megmenthetném a családom.

2019. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet megoldani,ha meg lehetne,már megtettem volna. Értek már rossz csapások életemben,és mégsem öltem meg magamat,mert tudtam,hogy később jobbra válhat az életem,de ez más.
2019. febr. 24. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem árulod el, miről van szó, nemigen tudunk érdemben hozzászólni a témához. Anonim oldalon tökmindegy, hogy hülyének néznek-e.
2019. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jaj de titokzatosak vagyunk... hát hogy válaszoljunk a te nagy titkos kérdésedre? Keress más problémát, amit meg tudsz oldani. És az sikerélmény lesz.
2019. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leírhatod a problémát ide, mert kérdezőként még csak le sem fog pontozni senki. Akkor meg mit veszítenél ha leírod?
2019. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,hogy zaklatás áldozata vagyok. Röviden.
2019. febr. 24. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!