Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet túljutni a depressz...

Hogy lehet túljutni a depressziós periódusokon?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,évek óta szedek antidepresszánst és nyugtató ami valamennyire egyensúlyozza a dolgokat.Van némi fizikai és neurológiai problémám is az utóbbi elégé látható.Van idő amikor motivált vagyok és normál hangulatban vagyok viszont egy ideje már elment a kedvem az edzéstől és az étrend betartásáról,újabban eszik csak a jóérzésért.A hobbim iránt is elvesztettem az érdeklődésemet és nem tud örömet okozni.Mindig ez van valamit elkezdek elérek benne eredményeket és utána lecsúszok.Ne mondjátok hogy szakember mert TB alapon nem lehet normális szakembert találni,én pedig nem akarom hogy anyám magánrendelésre költse a pénzt.
2020. jún. 30. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt esetleg régebben egy viszonylag nagyobb jelentésű kapcsolatod, nem vagy szakítás után? Egyébként csak gondolj vissza, hogy miért kezdtél el edzeni, mi késztetett arra. Nézz meg youtubeon motivációs videókat. Csináld azt ami éppen felvidít, ha éppen otthon van kedved filmetnézni, és pizzát rendelni, akkor tedd azt, ha edzeni van kedved akkor meg azt, a lényeg hogy ne szorongj dolgokért, amiket elhalasztasz. Egyébként ilyen ez a fiatal felnőttkor, rájössz hogy mostmar ez a való élet, atkell állni, már lassan önmagad kell ellátni, szerintem sokan érzik ilyenkor depressziósnak magukat, fel a fejjel, ja és, magadban kell rendet tenni. Ameddig te azt mondod magadnak hogy depressziós vagy, addig az is leszel. Egy életerős 20éves fiatal vagy, aki előtt ott az élet! Hajrá!
2020. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Soha nem volt kapcsolatom.Azért kezdtem edzeni hogy javítsak a szívizom gyengeségemen és elmúljon a szívelégtelenségem.
2020. júl. 1. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!