Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegség...

Milyen mentális betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Annyira utálok dolgozni, hogy már reggel az ágyból sem akarok kikelni. Annyira kimerít 8 óra alatt, hogy hazajövök és csak aludni van erőm. A szabadnapomon meg előre ki vagyok borulva, amiért másnap be kell mennem. Tudom, hogy más se szeret dolgozni, de nem látom a környezetemben hogy mást is ennyire megviselne.
2020. júl. 1. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem betegség, hanem alap magyar mentalitás. Meg valószínűleg utálod a munkádat is. Tudatosan, vagy tudat alatt.
2020. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos én is így vagyok. Én pl. azért érzek így, mert egyrészt utálom a munkámat, másrészt meg alapból abszurdnak érzem, hogy az embernek azért kell gürcölnie, hogy enni tudjon és lakni valahol..
2020. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség. Nekem is ez van. Nekem azért mert sokat bantottak a munkahelyemen sok igazsagtalanság ért berögzült hogy utálom. Meg már a feladatot is unom. Valtani kell valami izgalmasabbra. Hátha jobb lesz.
2020. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!