Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy "alvajáró"...

Lehetséges, hogy "alvajáró" vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint inkább, hogy alva tevékenykedek? Tegnap éjjel úgy 1 óra körül aludtam el, mielőtt elaludtam volna a telefonom rátettem töltőre és elhelyeztem az ágyamtól kb. 1 méterre lévő asztalomhoz, tehát fekvő pozícióból is kényelmesen elérek oda. Mikor reggel felébredtem a telefon az ágyamon volt és azt más nem helyezte át. Számomra furcsa ez, most is azon gondolkodok, hogy ez hogy lehetséges.
2020. júl. 3. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges. Nekem egyszer apu mesélte, hogy a kispárnámat hurcoltam a wc-ből ki-be aztán amikor már a sokadik körnél tartottam akkor benyitott a wc-re és ott ültem a lehajtott ülőkén de nem letolt gatyával, ő megkérdezte hogy mit csinálok, én azt mondtam semmit, majd visszamentem a szobámba és lefeküdtem. Évekkel később a páromnál aludtam és állítólag felráztam őt éjszaka és a feje fölé hajolva azt kérdezgettem tőle, hogy "hol van ő?" Nekem ezekről halvány emlékeim sincsenek. De kész horrorfilm komolyan mondom :D
2020. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy alvajáró,vagy félálomban esetleg megnézted a telefonod csak nem emlékszel rá.
2020. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!