Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt velem az...

Miért csinálja ezt velem az agyam?

Figyelt kérdés
Sajnos “kikészítettem” magamat az elmúlt évben. Olyan extrém stresszben/pánikban éltem 1 évig napi szinten, ami miatt többször is úgy gondoltam hogy a megbolondulás szélén állok. Nos, ez a környezeti hatás elmúlt márciusban. De mellékhatásokat vélek felfedezni azóta. Május óta olyan szinten szorongok a betegségek miatt, hogy az valami borzasztó. Először valami fura szem és fejfájásom volt rohamokban, senki se tudta mi miatt. Én zöldhályogra gondoltam, a legdurvábbra persze. Természetesen nincs nekem az, voltam szemészeten. Aztán jött az, hogy szintén megmagyarázhatatlan, mellkasi szúró égető érzésem volt 1 hétig. Mellette nem volt semmi, se szédülés, légszomj stb.. Ekkor észrevettem, hogy refluxom lehet, mert savat tudok felböfögni állandóan. Ahogy megtudtam hogy Nem szíveredetű a fájdalmam, milyen érdekes, az agyam megnyugodott és nem fáj azóta a mellkasom. Most a legújabb a sclerosis multiplex, zsibbadok, égek mindenhol, a karjaim, a lábaim is. De milyen érdekes, ha elmegyek elfoglalni magamat pl strandra, akkor vajon miért nem jön elő? Miért csak akkor amikor időm van magammal foglalkozni? Elegem van, lassan kikészülök esküszöm! Mindez 19 évesen. Jó ki? Mit javasoltok, pszichiátrián kívül?

2020. júl. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

persze, hogy nem kattog az agyad, ha elfoglalod magadat pl. a strandon. ebből az következik, hogy próbáld meg magadat jobban elfoglalni. sport, hobbi, tanulás


(és hogy szakmailag is válaszoljak: amikor magaddal foglalkozol, akkor tört fel a tudatalattidból a rengeteg feldolgozatlanság. szóval előbb-utóbb érdemes lenne azt feldolgozni..)

2020. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Találj hobbit és ne vedd ilyen komolyan, te konkrétan azon vagy rosszul, hogy bajod lehet.

Látod, mivel elmúlik nincs is min aggódnod.

Keress hobbit és ne görcsölj, élj lazán, mit idegeskedsz ezen föleg ha kiderül nincs is bajod?

Teljesen egészséges vagy, csak félsz a semmitől, komolyan.

Vedd nyugisan, ne filózz ilyen marhaságokon.

Az agyad behaluztatja ezeket a fájdalmakat, mert arra koncentrálsz.

Úgy látom jó a fantáziád, tanulj rajzolni, kacsingass a művészet irányába és olvass, az kellően lefogja foglalni az agyadat, vagy akár írj könyvet!

2020. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Az a baj hogy hiába foglalom le magamat otthon, akkor is gondolom a tudatalattim előhoz minden sz*rt, és jönnek a tünetek. Tiszta roncs az idegrendszerem.. A hipohondriám is csak húz le folyamatosan. Napi kb 3-4 óra tuti azzal megy el hogy a googlen keresem mitől fáj ez meg az.
2020. júl. 3. 20:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Pl azt is olvastam hogy valaki odáig “fejlesztette ezt a tudását” hogy lebénult, pedig semmi fizikai betegsége nem volt, csupán a stressz. Felfoghatatlan mire képes az elme.
2020. júl. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!