Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Úgy érzem...

Valaki : kérdése:

Mit csináljak? Úgy érzem teljesen elborult az agyam.

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta tudom hogy vannak gondjaim,Sosem vette észre senki. Együtt tudtam élni az öngyilkos gondolatokkal. De most felnőtt koromra (19)elkerültem kollégiumba,teljesen egyedül vagyok és most nagyon durva lett. Mindent rossznak és sötétnek látok,folyton öngyilkosságra gondolok és utálom magam amiért nem tudom megtenni. Mikor próbálkozom és nem sikerül,félek,megijedek hogy Sosem fog.

Rossznak érzem magam,hibának a világban. Mindig tudtam uralni,de már nem. Ijesztő nagyon.

Nem tudom mit csináljak,orvoshoz nem mehetek mert olyan pályára készülök,ahol elvárás a mentális egészség.


2015. szept. 13. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

"mert olyan pályára készülök,ahol elvárás a mentális egészség"


Ami esetedben nincs meg. Azokon a pályákon, ahol elvárás a mentális egészség, elég komoly pszichológiai tesztek vannak, úgyhogy ki fog bukni. Míg terápiával 1-2 év alatt ki tudnál gyógyulni a problémákból, és akkor tényleg egészséges lehetnél mentálisan. (Nem orvoshoz, pszichológushoz kellene fordulnod.)

2015. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!