Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az ilyen emberrol?

Mit gondoltok az ilyen emberrol?

Figyelt kérdés
..aki a 10 percig melegitett ragasztopisztolybol kinyomja a ragasztot a sajat kezere?
2020. júl. 4. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Egyáltalán nem lehet ebből tudni, hogy miért és milyen szituációban. Direkt vagy véletlenül? Ragaszó pisztolyt miért kell melegíteni?
2020. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Direkt

Azert mert akkor lesz hasznalhato ha bedugja a konnektorba akkor olvad meg a ragaszto

2020. júl. 4. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Sejtettem.


És miért?


Keménykedésből, vagy mert ez a perverziója?

2020. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kemenykedesbol,senki nem tudott rola
2020. júl. 4. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Mazohista lehet, vagy örült. Ezt csak szakember tudná eldönteni, egy vizsgálat után. Esetleg átmeneti elmezavar az oka.
2020. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy vagy jól tűri a hőt, vagy nem forrósodik fel nagyon a ragasztópisztolya. Én is simán ki tudom nyomni a kezemre a ragasztópisztoly tölteléket, mert egyáltalán nem forró. De ez az infó mégis mit mondana el rólam, mint emberről?
2020. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Masod-harmadfoku kb a serulese
2020. júl. 4. 14:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Szoval igencsak forro lehetett neki a ragaszto
2020. júl. 4. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy az önbántalmazás egy módja, mint a vagdosás. Én pl volt, hogy cigit nyomtam el a bőrömön.

Hogy mit árul el ez rólam, mint emberről?

Dühkezelési problémáim vannak, illetve utálom magam, és bármi történik, magamon vezetem le az indulataimat.

Persze az is lehet, hogy az ismerősöd csak kísérletezett, tesztelte a saját fájdalomküszöbét, és semmi önpusztító gondolat nem állt mögötte.

De miért nem kérdezed meg tőle, miért csinálta?

2020. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy az? Es most mi lesz? Kezeles kell. Nemcsak az egesre.
2020. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!