Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet bármi bajom fél frontint...

Lehet bármi bajom fél frontintól hosszútávon de alkalmamként?

Figyelt kérdés

Életemben először nevettem egy felet mert rám tört minden rossz,sírtam és nem tudtam megnyugodni és elaludni.

Nevettem egy felet és mintha új ember lennék. Nagyon hamar hatott és már biztos nincs hatása de azóta sem törnek rám ezek a gondolatok jól érzem magam azóta és nagyon jól is aludtam. Igaz össze-vissza álmodtam hülyeségeket de mélyen tudtam aludni.

Menni fogok terápiára mert túl érzékeny szemelyiseg vagyok megfelelési kényszerrel és nagyon harag tartó is amivel csak magamat mérgezem és nem tudom a megoldást rá, hiába beszéltem ki magamból ugyanúgy nem megy az ellengedés. Nem vagyok depressziós jó az életem, vannak barátaim akikkel jól érzem magam csak sokszor előjön egy rosszabb fusztrált személyiségek, ilyenkor azt érzem mindenkin átlátok és hogy rosszat akarnak nekem stb.....

viszont addig is amig megtalálom a megfelelő szakembert, lehetne bajom ettől a feles megoldástól ha alkalmanként bevenném ha rám törnek ezek a rossz gondolatok? Mondjuk egy héten 3x kb



2020. júl. 5. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat automatikusan át javított pár szót a telefonom!
2020. júl. 5. 14:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szokj rá, mert annál rosszabb lesz.

Nem nagyon részletezted, hogy mi történt veled.. de ha vannak barátaid, tölts velük sok sok időt, találj új hobbit, a lényeg, hogy kösd le a gondolataidat. Ezerszer többet ér, mint a gyógyszer :)

2020. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban volt több serelmem ami miatt ilyen lettem szerintem. Túl gondolok mindent, elkezdek azon agyalni hogy biztos hülyének néznek, utálnak hazudnak nekem stb. Csak úgy a semmiből elkezdek ezen agyalni és iszonyú rossz! Sajnos amikor ezek rám törnek általában éjszaka elalvás előtt ilyenkor már senkivel nem tudok beszélni párom is ilyenkor már alszik. Tegnap is melle buktam hogy eltudjak aludni és akkor jöttek ezek a gondolatok kimentem hogy na jó kisirom magamból de nem segített csak a gyógyszer után lettem jól kb 5 perc múlva már aludtam is. Én sem szeretnek rá szokni semmikepp nem tudom hogy ez a mennyiség okozna e függőséget ha nem mindennap szednem.
2020. júl. 5. 14:47
 4/5 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben hogy tudom, hogy nincs is rá okom ha van is minimális is tok felesleges ennyire rosszul éreznem magam mivel semmit nem befolyasol ha pl az az adott személy tényleg nem kedvel. De ez csak egy példa. Ez a legidegesitobb az egész e hogy tudom hogy hülyeség és ha jól vagyok nem is erdekelne de nem tudom irányítani az erzelmeim.
2020. júl. 5. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A terápiás adagtól is alakulhat ki hozzászokás. Inkább az orvosodtól kérdezd meg, hogy így jót tehet-e.
2020. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!