Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb lelkisegély...

Melyik a legjobb lelkisegély szolgálat? Bármelyikkel jó tapasztalat?

Figyelt kérdés
Csak nemrég kezdtem el járni pszichológushoz, mar most látom, hogy ez nekem kevés lesz, ő is mondta, hogy be kellene feküdnöm a pszichiátriára akár hónapokra... egyelőre sajnos nem nagyon tehetem meg, mert mostanában fog újraindulni a munkám(legalábbis nagyon remelem)es akkor inkább dolgoznék, amíg meg tudok. Viszont ezen kívül egesz nap egyedül vagyok, nincsenek kapcsolataim, teljesen xanax függő lettem, nem tudom aludni, alig eszem, folyton sírógörcseim vannak, ezért ilyenkor jo lenne felhívni egy lelkisegely vonalat. Viszont sajnos elég nehezen veszem ra magam, másrészt olvastam nagyon rossz tapasztalatokat is... egyébként bipolaris vagyok, nagyon súlyos mániás szakaszokkal es melle meg borderline is, évek óta öngyilkosságot tervezve
2020. júl. 7. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam jókat róluk, de ha kipróbálsz párat, biztos lesz köztük olyan, ami bejön.


De ha az is segít, ha meghallgat valaki, nekem is írhatsz. :)

2020. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2020. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a pszichológus mar elég sokat hallgatott es eddig nem nagyon tudott mit mondani, azon kívül, hogy be kellene fekudnom a kórházba akar hónapokra.
2020. júl. 7. 09:56
 4/4 anonim válasza:

116111

Ingyenesen hívható és hasznos

2020. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!