Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barbara a nárcisz coach segített?

Barbara a nárcisz coach segített?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 18:30
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
87%
Szívesen. :) Nem bírom a magukat szaktekintélynek mutató kóklereket. Barbara pedig részben kóklerkedik.
2020. szept. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Elméletileg tud dolgokat, ami nem nehéz egy bizonyos téma alapos átolvasása után, erre bárki képes lehet. Ezt a fonalat, jól követi és előadja a videóiban, bár szerintem agyból nyomja, nem érzésből. Ami nagyon ellenszenves, hogy nem ő válaszol az emailekre, hanem mindig más, és egyáltalán nem önkéntes, ahogy azt a honlapján írja, hogy adományokat elfogad. Nem elfogad, hanem konkrét tarifa van mindenre. Részemről egyáltalán nem ajánlom, semmi diszkréció és titoktartás nincs. Felháborító!Inkább megéri szakembert keresni, aki azért a pénzért, amit elkér, mélyebb tanácsokat tud adni. Bár a tanács osztogatással szerintem senki nem megy semmire. Ugyanis alkalmazni kell a módszereket, ami nehéz. És egyáltalán semmi garancia arra se, ha ezt egy szakember mondja, hogy az ember képes lesz véghez vinni.
2020. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Számomra a videói megkapargatták a felszínét annak, hogy milyen irányba kell szakember segítségét kérnem.
2021. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
💩 ezzel mindent elmondtam.
2021. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem segítettek a videói felismerni dolgokat.

Beszéltem is vele, hasznos volt.

Ez a téma annyira feltáratlan még, ezért van, hogy Barbara színre tudott lépni.

Ismerek például pszichológust, aki csak évek után jött rá, hogy nárcisztikus szem. zavaros az élettársa.

2021. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
15# Hogy tudna segíteni, aki saját magát sem tudja egyensúlyban tartani? Nézze meg ön szerint így néz ki egy egészséges ember?
2021. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
15.000 egy óra beszélgetés. Atbaszas!
2021. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
73%
Nagyon aggasztó, amilyen tekintélynek adja ki magát, mindezt úgy hogy nem szakképzett, amit a BTK szabkcionál. Kuruzslásnak hívj!k és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Valószínűleg Barbara tájékozottsága nemcsak a személyiségzavarosok tekintetében, hanem jogi téren is hiányosak. Engem mélységesen felháborít, hogy milyen sóhajtozással és együttérzéssel beszél a narcisztikusokról, és milyen felelőtlenül gyártogatja nyakra-főre a videókat, a "miként maradj együtt a narciszoddal" és egyéb "szellemeskedő" címekkel. Én 2 narcisztikuson kapcsolaton vagyok túl. Óriási anyagi, erkölcsi érzelmi kart okoznak. SENKINEK, SOHA nem mondanám, hogy akar csak egyetlen percig is hezitaljanak egy erkölcsileg fogyatékos korcs kihajitasaban. Barbara megerdemelné, hogy kapjon egy vizsgálatot valami szakmai felügyeleti szervtol a felelőtlen tanacsaiert.
2021. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

18# Állítólag már túl van 2 év felfüggesztetten.

És igen, ahogy írod egy kuruzsló, aki pénzért mindent bevállal.

2021. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen, így van. Most olvasom, hogy "hűtlen kezelés és folytatólagosan elkövetett hamis magánokirat felhasználása miatt egy év börtönt kapott Gy. Barbara, a Szemem Fénye Alapítvány vezetője."


[link]

2021. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!