Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ez ellen? Miért...

Mit tegyek ez ellen? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

18L vagyok, aki mindig mindent túlgondol, túlaggódik. De tényleg mindent... Ha valami olyat mondok amiről én azt gondolom h hülyeség, akkor képes vagyok órákig azon rágódni h mit mondtam és kitudja mit gondol ólam a másik. Ha a suliban megbotlok, a nap végéig ég a fejem és úgy érzem hogy akárki rámnéz, eszébe jut h kicsit elbotlottam, pedig amúgy tudom h úgymond "leszarják". Szinte mindenen képes vagyok sírni, ha valaki megbánt akkor is, de ha én megbántok valakit akkor végképp... Néha jön egy kattanás és a legjobb barátnőmet is képes vagyok napkig ignorálni, csak mert random azt gondolom, hogy tuti nem bír engem amúgy.. Pár héttel ezelőtt egy srác bevallotta nekem h bejövök neki és ismerkedhetnénk, de mivel nekem ő nem tetszik visszautasítottam, azonban nem telik el úgy nap h ne érezném magamat rosszul emiatt, pedig tényleg nem tetszik, csak egyszerűen belegondolok abba h ezzel fájdalmat okoztam neki... 18 éves létemre nem merem felhívni a pzzázót hogy rendeljek, neten keresztül szoktam rendelni... Amúgy a kisebb baráti körben mondhatni harsány vagyok, és full jó vicceket tolok, ezt én is tudom, de ahogy 2-3 új ember megjelenik a társaságban, a fejem kiírja h error... Nagyobb körben meg végképp nagyon szégyenlős vagyok, és félős, visszafogott. Van, hogy nagyon hamar kötődök emberekhez pedig lehet nem is beszéltem még velük, de ennek az ellentettje is előfordul h nem vagyok képes egy szimpatikus emberhez kötődni, pedig nagyon jóban vagyunk.. A másik ami tényleg nagyon dühít saját magamban, hogy van egy srác aki évek óta tetszik, és hívott már el erre-arra 2-3x, meg bókol és próbál beszélgetni, tehát ez kölcsönös, de annyira zavarban vagyok előtte, hogy ezt azzal próbálom legyőzi h folyton bántom őt, flegmulok és úgy csinálok mint aki utája, pedig nagyon nagyon bejön... Igazából mindegy mit csinál, hogy éppen nagyon kedves velem, vagy esetleg ő is befelgmul, én nem tudok máshogy viselkedni vele.. Igaz hogy szoktam vele hülyülni, meg neveti sokat de akkor is zavaró h ilyen vagyok...

Fogalmam sincs hogy győzhetném le a gátlásaimat, vagy hogy legyek bátrabb, aki mer pizzát rendelni telefonon, és nem vörösödik el minden miatt... Valaki esetleg aki tudott ezzel valamit kezdeni, tanácsot tud adni? Vagy bárki?:(

Köszönöm előre is!



2020. júl. 8. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, hogyha valaki megdicsér h milyen csinos vagyok, rendesen rosszul érzem magamat...
2020. júl. 8. 22:09
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
A pizzát húzd le a listáról, teljesen jó lesz a netes rendelés is. 🍕🍕🍕
2020. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!