Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az első pánikrohamtol alakulha...

Az első pánikrohamtol alakulhat e ki poszttraumás stressz?

Figyelt kérdés

Az első pánikrohamomat a fű hozta ki de én akkor nem tudtam hogy az az és életem legrosszabb emléke maradt. Még rá kb 1 honapra sem tudtam hogy az mi volt el is "felejtettem". És nem volt semmi bajom 1 hónapig, majd kezdődött. Valamin felidegesítettem magam és jött a roham akkor mondták meg hogy ez mi is. Megállapították hogy oké pánikbeteg vagyok de most már minden nap úgy érzem magam mint aki megivott 5 bögre kávét, de nem vagyok ideges mert nincs miért

Megállás nélkül szorít a mellkasom már megszoktam. És arra gondoltam mi van ha nem is pánikbeteg vagyok mert roham közben sincs halálfélelmem nem is szédülök nem ver a víz annyi hogy remegek nehezebben kapok levegőt és a pulzosom fent van.



2020. júl. 12. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Akkor "csak" szorongsz, szorongasos rohamod van. Ez nem poszttraumas stressz szindroma.
2020. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Ha traumaként élted meg, akkor igen. Rádadásul a fűnek van rgy olyan "jó" tulajdonsága, h még évek múlva is visszaköszön a hatása. Nézd meg a Fapofa című filmet, az pont erről szól. A srác csak egyszer füvezte túl magát, de úgy maradt. Szóval a fű igenis drog, nem kell hőbörödni, h nem az.
2020. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
#2 A fű nem drog hanem gyógynövény. És csomó jó hatása van. Amúgy igen.
2020. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!