Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kísérlet után...

Öngyilkossági kísérlet után meddig tartanak bent a pszichiátrián?

Figyelt kérdés

Ha együttműködő vagyok, de tegyük fel van már diagnosztizált mentális betegségem, és pszichiáter kezel, illetve gyógyszereket szedek.

Elméleti kérdés, most jól vagyok, de rólam van szó, érdekel, mi lenne.



2020. júl. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Két három hétig minimum. Egy kedves hölgy ismerősöm begyógyszerezte magát. Két és fél hétig volt bent, majd vissza kellett járnia kezelésre.
2020. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 árokpart ***** válasza:
71%
10 nap körül, de ez elsősorban az egyéni esetedtől és a szituációtól is függ.
2020. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
10 nap mindenképp
2020. júl. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak biztatni, de engem sosem küldtek át a pszichiátriára a sürgősségi ellátások után, mindegy milyen osztályról volt szó. Egyszer átszállítottak a pszichire protokoll miatt, de beszéltem az ottani dokival, és hazaengedett.

Az, ha van saját orvosod, kezelés alatt állsz általában segít. Pl. toxikológiáról, csak akkor visznek át pszichiátriára, ha továbbra is azt mondod, hogy meg akarsz halni, stb. Persze úgy engednek el, hogy menj minél hamarabb a szakemberhez akihez tartozol.


Én ebből a szempontból mindig szerencsés voltam, miután megtörtént a baj, elláttak, már nem éreztem ugyanazt. Mindig kidumáltam magam, és meg is voltam egy ideig.


Ettől függetlenül ne akarj semmi ilyet, pokol az egész, nem kívánom senkinek.

Mindig van más kiút!❤️


(Már vége ennek az "időszaknak" az életemben, hálás vagyok, amiért még itt vagyok.)


20/L

2020. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!