Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa (escitalopram) szedések...

Scippa (escitalopram) szedésekor milyen mellékhatásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Hányásfóbiám van és gyakori mellékhatásnál említi a hányást. Ti hánytatok tőle?

2020. júl. 18. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Étvágyam alapból volt,de sima sokat evéstől nem lehet ilyen gyorsan hízni,hítam már meg/fogytam le életem során "természetesen" is,de messze nem volt ilyen gyors. Konkrétan striás lett a bőröm úgy meghíztam,és igaz szedtem mellé frontint is,de a frontint magában is szedtem,és akkor nem híztam,úgyhogy tuti a scippa volt a ludas. De nem mindenki hízik tőle,mindenki más.
2020. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én direkt felhívtam az orvosom figyelmét hogy nincs étvágyam és szeretnék hízni nemtudom ezért írta e a scippát. Eddig nemsikerült csak fogynom 😣

Az édességet viszont nagyon kívánom.

2020. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha szeretnél hízna ajánlom a Teperin nevű régebbi típusú antidepit.... na attól embert nem tudok, aki ne hízott volna...
2020. okt. 3. 15:19
 14/16 A kérdező kommentje:
*hízni
2020. okt. 3. 15:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod ha nem fog sikerülni akkor megbeszélem az orvosommal lehetne e váltani rá. ☺️
2020. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tramadol ***** válasza:
90%
Egy hét 5mg utána 10mg nekem semmilyen mellékhatás nem volt az elején max egy kis álmosság bevétel után pár óráig. Hízni egyáltalán nem híztam tőle , aki hízik annak figyelni kell a kajára. Hosszzabtávon viszont az érzelmeket nagyon el nyomja.
2020. dec. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!