Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon jó pszichológust...

Nagyon jó pszichológust keresek Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom elsősorban akik jártak is az adott személynél és segitett is nekik a teljes gyógyulásban
2020. júl. 20. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Eddig 2 rossznál jártam, az egyiket fel is jelentettem. Sok sikert hozzájuk.
2020. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt nem találsz... Csak mondom. Nagyok az elvárásaid. Betegségtől is függ, de olyan nem lesz valószínűleg, hogy "teljes gyógyulás". Max javulás, fejlődés.
2020. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De amúgy Napkör alapítványt ajánlom.
2020. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Kinek mi a jo. Olyan nincs, aki mindenkinek jo.
2020. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Napkör alapítványt én is ajánlom.
2020. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló miért is nagyok az én elvárásaim?Ha már egy rakat pénzt kifizetek a sok sok kezelésért akkor elvárom a teljes gyógyulást?Nelegyél ennyire kretén és a hozzád hasonló válaszadók inkább neis irjanaka mert baromira nemvagyok kiváncsi az ilyen hülye válaszokra!
2020. júl. 21. 11:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az,hogy én megakarok gyógyulni a sok évnyi szarság után és ha elmegyek segitséget kérni akkor elvárom azt hogy segitsen is necsak a semmiért járjak oda szerintem ez egyértelmű hogy a legjobbat keresem nem epdig egy senkiházit.
2020. júl. 21. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Hadd viszonozzam a kedves megszólítást: te Kretén!


Jó taktika, rúgj bele azokba, akik segíteni akarnak. Ettől nekünk is szar napunk lesz, de legalább neked se lesz jobb. Csak akkor ne írogass már privátban légyszíves, mert így nincs értelme segítenem.


Egyébként...


Szánhattál volna két percet a mondandóm végiggondolására, mielőtt idegből írsz. ("Nagy elvárások?! Ki?! Há' én biztos nem azanyá'dat!") Bárkit is találsz, hidd el nekem, a legelső dolog lesz, amit elmond, hogy csodát ("teljes gyógyulás") ne várj. Betegségtől is függ persze, de a pszichológia, úgy általában az emberi psziché nem olyan egzakt dolog, így teljesen "egzakt" gyógymód sincs mindenre. Ők nem csodatoktorok, nem kisistenek. Ha túl nagy elvárásokkal fordulsz hozzájuk, akkor csalódni fogsz, ezért írtam, amit írtam, de te rögtön rosszindulatot látsz mögé.

Így világos?

2020. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a legjobbat keresem nem epdig egy senkiházit."


Ez meg legfeljebb utcai legenda. A tb-re igénybe vehető pszichológus szakértelme is van akkora, mint a magán-agyturkászoké, ha hiszed, ha nem. Sőt, képzeld, sokan még eltérő módszerekkel is dolgoznak, és van, akinek egyik jön be, van akinek a másik! Standard, mindenkire ugyanolyan hatékonysággal alkalmazható eljárás nem nagyon van!


Valószínűleg azért irreálisak az elvárásaid, mert ezeknek nem jártál utána.

2020. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó a tb-s pszichológusokkal mondjuk én megjártam...pedig voltam egy párnál, szóval nem egy után mondom ezt, hanem 10 év után... Persze akinek fizetsu, ott is akadnak sintérek egyébként...
2020. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!