Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék magamban bízni?...

Hogyan tudnék magamban bízni? Vannak céljaim, de önbizalmam nincs?

Figyelt kérdés

Lassan 18 leszek és egy transzszexuális lány vagyok. Három célom van, amit el akarok érni, de nincs önbizalmam.


Itt vannak a céljaim:


1. Sok nyelvet akarok beszélni anyanyelvi szinten.


2. Konferencia tolmács akarok Lennie és New Yorkban dolgozni, mert ott könnyebben tarthatom a nyelveimet anyanyelvi szinten, mivel New York multikultúrális.


3. Nô akarok lenni.


A családom nem szeret, mivel transz vagyok. Ezért csak a céljaim vannak. Mivel nincs önbizalmam és félek a ''bukástól'', már próbáltam öngyilkos lenni és vagdosom magam. Nekem ezek a célok nagyon fontosak, de nincs önbizalmam. Már angolul és németül magas szinten beszélek, de még is azt hiszem, hogy túl hülye vagyok. Ha nem sikerül a céljaimat elérni öngyilkos leszek, mert nem akarok egy olyan életet élni, ami rám van ''vetve'', mint vmire az adó. Nagyon el akarom érni a céljaim, de nem hiszem magban. Azt is tudom, hogy ezek reális célok, mivel már sok ember volt, aki elérte õket, de ez sem this megnyugtatni. Azt is gondolom, hogy túl öreg vagyok és, hogy a magyar is akadályozhat abban, hogy sok nyelvet tökéletesítsek. Én nem akarok elnök lenni vagy ilyesmi. Én csak a fenti célokat akarom elérni, de önbizalmam nincs.


Mit csináljak?


2020. júl. 22. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nem unod még? már annyi kérdést írtál ki ebben a témában, hogy ez idő alatt egy nyelvet tökéletesre el tudtál volna sajátítani.....
2020. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!