Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst készülök...

Antidepresszánst készülök szedni, megnyugtatnàtok sikersztorikkal légyszi?

Figyelt kérdés

Csak borzalmakat olvasok, az elején jelentkező mellékhatásokról, meg a lejövésről, és elrettent. Van , akinek nem volt borzalmas az eleje se a vége a gyógyszer szedésnek?

Leírnàtok azt is, h mit szedtetek ? Köszi


2020. júl. 23. 21:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
A férjem szedte és teljesen normálisan élt, nem is voltak mellékhatások
2020. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Én Frontinoztam meg Scippáztam. Az a sikersztorim, hogy sikerült róla leszoknom. Sajna túltoltam, szedtem mint a cukorkát. Aztán meg hirtelen próbáltam lerakni. Elvonásnál vert a víz, remegtem, az érzés meg leírhatatlan. Alig jutottam át a 100 méterre lakó szüleimhez segítséget kérni, mert majdnem összeestem útközben.


Tartsd be az orvosi utasításokat, ne szedj be többet akkor sem, ha úgy érzed hogy kell! És akkor normális életed lesz mellette.

2020. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első: és milyet szedett?
2020. júl. 23. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársnőm cipralexet szed évek óta. Neki nem volt semmi mellékhatás az elején csak pár hét eltelt mire jelentkezett a pozitív hatás, addig a régi volt. Ő azt mondta azóta teljesen normális életet él, dolgozik, férjhez ment, gyermeke született, a bogyót szedte végig, a terhesség alatt is. Negatívumot annyit mesélt, hogy meghízott tőle, és a libidója a nullára csökkent. Amit meg én látok de ő nem érzi, hogy riheg röhög folyton, és mikor felhív telefonon nem lehet a szavába se vágni addig mondja, és nem érzi mikor kéne már elköszönni. Bocsi, hogy negatívumokat is elmondtam, de nem akartam hazudni. Én nem mertem elkezdeni ennek ellenére pedig nagyon biztatott. Még annyit mondott az ismerősei is szedik és jól vannak tőle csak ahogy ő fogalmazott a boldogságtól meghíztak.
2020. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Stimulotont masfel evig szedtem.Nem volt problema,es siman abbahagytam.
2020. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
1-es vagyok cipralexet
2020. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy ő nem akarja lerakni. szerinte annyi vackot szedünk hogy ennyi belefér, és ő jól van így. Megpróbálta csökkenteni de azt mondta akkor jött a rossz érzés így szedte tovább.
2020. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen, van mellékhatása, mert komoly gyógyszer, de az eredményért megéri néha egy kis kellemetlenség.

Összességében jelentős pozitív változást ad. Szerintem megéri foglalkozni vele.

Kívánom, hogy minden jól alakuljon veled.

2020. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nos, akkor szedném, ha az életem múlna rajta. Tegyük fel öngyilkos akarnék lenni, nyilván jobb szedni pár hétig, mint meghalni. De tudnod kell, hogy csak tünetmentessé tesz. Mellette pszichoterápia szükséges, mert az igazi problémát fel kell tárni, ahhoz, hogy valójában meggyógyulj.

Szóval, ha nem vagy életveszélyes állapotban, akkor ne szedd! Inkább keress egy jó pszichológust és beszéld ki, dolgozd fel a valódi problémát.

2020. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó "kicsit" el vagy tévedve. Nem pár hétig kell szedni. Addig még a hatása sem jelentkezik. Minimum fél év.
2020. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!