Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst készülök...

Antidepresszánst készülök szedni, megnyugtatnàtok sikersztorikkal légyszi?

Figyelt kérdés

Csak borzalmakat olvasok, az elején jelentkező mellékhatásokról, meg a lejövésről, és elrettent. Van , akinek nem volt borzalmas az eleje se a vége a gyógyszer szedésnek?

Leírnàtok azt is, h mit szedtetek ? Köszi


2020. júl. 23. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Rexetint szedtem, pánikbetegség miatt, de antidepresszánsnak is írják. Mióta szedem sokkal szociálisabb vagyok meg a pánikbetegségem is sokkal jobb.

Az elején nem nagyon tudtam aludni, meg nagyon lassanként vedd be, mert én először egy féllel kezdtem és utána, mintha az ördög megszállt volna, nem tudtam hol vagyok stb.

Ja meg orgazmusom sincs a gyógyszertől. De teljesen megérte, nagyon nagyon örülök neki.


Neked ha nem válik be az egyik, nézz másikat, biztos van, ami működik :) meg lassanként szedd be, lassabban, mint amit az orvos mond

2020. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!