Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire átlagos, normális,...

Mennyire átlagos, normális, ha elalvás közben néha nevetek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben van néha, hogy akárr elalvás közben olyat álmodom, ami annyira vicces, h nevetnem kell rajta. Ilyenkor kis időre felébredek, majd visszaalszom. De nem csak elalvás közben, hanem éjszaka közepén vagy ébredéskor reggel (pontosan nem figyeltem) is előfordul ilyen. Nem zavar, csak ilyenről még soha nem hallottam.

Lehet ez bárminek is a tünete, jele? Nem szedek se antidepresszánst, se semmi mást.



2020. júl. 24. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

REM alvaszavarnal van, hogy a tobbi emberrel ellentetben azok, akiknek ilyen rendellenesseguk van, nemcsak almukban mozognak, beszelnek, hanem valosagosan. De ok nem veszik eszre, nem ebrednek ra fel.

Nekem a ferjem ilyen, tobbek kozott nevetni is szokott, futyoreszni, de o minden aldott ejjel folyekonyan beszel, rugkapal, karjat, kezet mozgatja, ritkan jarkal is.

Ha csak ez es neha tortent, meg egyaltalan nem biztos, hogy neked is ez van. Ismerosok visszajelzesei szamitanak igazan.

2020. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen tudatos. Felébredek, magamnál vagyok, uralkodni is tudnék rajta, h ne nevessek. De minek uralkodjak rajta, ha nincs rá okom? Inkább röhögök egy jót, aztán újra becsukom a szemem, és nem sokkal utána alszom is.
2020. júl. 25. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó neked!:)
2020. júl. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!