Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt a legrosszabb tünet...

Mi volt a legrosszabb tünet amit átéltetek antidepresszáns szedésétől? Kérlek írjátok le mi volt a gyógyszer neve.

Figyelt kérdés
Dilemma miatt kérdezem. El merjem kezdeni vagy ne. (Egyedül vagyok és nem lenne mellettem senki a mellékhatásokkal egyedül kellene megküzdenem)
2020. júl. 25. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A legelején egy dupla erősségű pánikroham.
2020. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Kezd el. Én az első pár napban felerősödött szorongást éreztem, bőgve könyörögtem, hogy vigyenek be a pszichiátriára, mert nem bírtam elviselni azt az érzést. De ezért adnak mellé nyugtatót, hogy az ilyen eseteket kezelni tudd otthon is. Aztán szépen lassan visszanyertem az eletkedvem, olyan dolgok is oromet okoznak, amik nagyon régóta nem,es meg sorolhatnam. Ne felj tőle!
2020. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Agresszió, öngyilkos gondolatok
2020. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem is öngyilkos gondolatok voltak a legrosszabbak.

Ez nem olyan vészes, (legalábbis az én esetemben), mint amilyennek tűnik. Mármint, persze ijesztő és lehet hogy néha beszámíthatatlan őrültnek éreztem magam.

De nekem elég volt pár napra lefeküdni és becsukni a konyha ajtót (ahol a kések vannak), és a szoba ajtót.

Én is egyedül csináltam.

Azért szerintem legyen nálad mindig nyugtató, mert van amikor jól jött nap közben is.

2020. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nyugtatót nem szedhetek mert nagyon alacsony a vérnyomásom így a nélkül kellene kibírnom.
2020. júl. 26. 14:52
 6/20 anonim ***** válasza:

Milyen problémára szeded, ez lényeges.

A dokid meg képben van a gyógyszerekkel, nem kell téves következtetéseket levonnod netes tapasztalatokból, mert minden bizonnyal az övéké más eset mint a tiéd.


Vele beszélj.

2020. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nincs kivel beszélnem. Kitöltettek egy tesztet írtak a gyógyszert annyit mondtak ne foglalkozzak a mellékhatásokkal azt csak beleírják a tájékoztatóba visz lát. Azért elolvastam és nem is váltottam ki mert nem mertem.

Egyébként pánikrohamok, generalizált szorongás, ptsd, szociális fóbia, és mivel jókedvem sincs ettől így depresszió is.

2020. júl. 26. 16:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Viszont ami a betegtájékoztatóban volt agresszió, hallucinációk, dühkitörések, derealizáció stb ilyesmi nem volt soha de ha kijönne nem tudom mit csinálnék? Szabadságom sincs már idén a járvany miatt. Hogy dolgoznék hallucinációkkal vagy dühkitörést kapok munka közben? Emberekkel dolgozom másnap kirúgnának.
2020. júl. 26. 16:53
 9/20 anonim ***** válasza:

Azt fokozza, ami benned megvan.

Nekem valami 15 évvel ezelőtti kényszergondolatom volt egyszer. Gyógyszertől meg lett vagy 30 egy nap.


Ha ilyen tróger ember írta fel, akkor ne vedd be.

Menj rendes pszichiáterhez és beszéljétek meg a nyugtató/gyógyszer témát.

2020. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mert akinél voltam (ahova tartozom lakóhely szerint) rendetlen volt? :) Vajon honnan lehet felismerni a rendes pszichiátert? :)

A nyugtatóról nincs mit beszélni. Először azt kaptam, 3 napra kiütött, azt nem veszem be többet. Nekimentem a falnak, meg leestem a wc-ről, 85-ös vérnyomásom lett tőle. Pedig a legkisebb adagot kaptam.

2020. júl. 26. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!